Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Streptokoka dabīga samazināšana

kadikite87

Pirms 3 gadiem pirmajā grūtniecībā arī man streptokoks bija pozitīvs. Kā nogāja ūdeņi, uzreiz braucu uz slimnīcu, precīzi vairs neatceros kurā brīdī, jo stimulēja dzemdības, bet antibiotikas tika iedotas un gan man, gan mazajam viss ir kārtībā.

Tagad atkal gaidu bērniņu, droši vien arī tagad streptokoks nekur nav pazudis

laa4ukinjsh

Pirmaja grūtniecībā streptokoks bija pozitīvs. Un pie ļoti ātrām dzemdībām, lai arī ierados slimnīcā intuīcijas vadīta, vēl sāpes nebija sakušās, ab nepaspēja iedarboties.Bērnam viss kārtībā, un vesels, lai arī dzima priekšlaicīgi. Ar otro bērniņu streptokoks bija negatīvs.

Man jautājums ja analīzēs atbilde ir nav izdalīti,tad streptokoki nav?

Man streptakoks arī pozitīvs, analīzēs parādījās-bagātīga augšana. saprotu, ka neko tur nevaru ietekmēt, un sākoties dzemdību procesam, cik vien ātri iespējams, došos uz slimnīcu. Man pirmās dzemdības.

meeneshi

Baibish
Nu ja

kadikite87

Kā pēc pieredzes, kadas analīzes kad un vai vispār zīdainītim taisa pēc dzemdībām, lai sapratsu par streptokoku, vai AB ir pasargājušas mazo dzemdību laikā... paldies!

Chopra

kadikite87
Man arī interesē šis jautājums. Manam bērnam pagājušā gadā netaisīja nekādas tādas analīzes. Šajā grūtniecībā atkal streptokoks man pozitīvs.

adaata

kadikite87
Chopra

Es par šo savu dakteri pratināju, sapratu, ka iedod tās AB un viss. Ja nesaslimst, tātad viss ok. Pēc tam nekādas parbaudes nevajagot. Bet ieteiktu pārjautāt ģ.ā., kad nāks skatīties mazo.

kadikite87

Varu pastāstīt, kā mums gāja, kad sākās regularas kontrakcijas,ielaida AB, pēc 2.5h mazā dzima! 2.dienā no rīta 6.00 māsiņa mazo paņēma uz analīzēm, plkst.10.00,kad veic apskati bērniņam,paziņo rezultātu,mēs tikam cauri sveikas un veselas un rīt varēsim doties mājās...biju ĻOTI satraukusies par šo visu, tāpēc tagad esmu neizsakāmi laimīga

Saulesoga

kadikite87
Tu pati uzprasīji par tām streptokoka analīzēm, lai taisa? Vai kā?

Papildināts 21.09.2019 14:56:

kadikite87
Super, ka viss labi un jau rīt tiksiet mājās

Papildināts 21.09.2019 14:57:

kadikite87
Un kādā veidā mazajai tās analīzes ņēma? No kurienes un kā?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395639