Svaigākā pieredze Stradiņos - ķeizars.

D_elicate

Slēdza D_elicate: "Komentāri neatbilst tēmai un ir naidu kurinoši. :)".

Sveikas! Interesē jaunākais info no Stradiniem par un ap ķeizaru tur.. Varbūt arī ir kāda mammīte kam plānā un jau tur pierakstījusies uz ķeizaru un gaida? Man šādi tādi jautājumi.

--D_elicate--

Sveika! Svaiga pieredze no marta. Kas tieši interesē?

Hmm.. Vispār viss.. Kā apmierināja? Kādas atsauksmes? Kā uzņēma? Interesē arī cik operatīvi tev izdevas pierakstīties ja tas bija plānots ķeizars.. Un vai tā ir taisnība ka jāiestājas slimnīcā iepriekšējā vakarā? Ap cikiem viņi taisa operāciju.. Aa un vai joprojām ļauj vilkt savu naktskreklu. Man visādi sīkumi interesē.. Dzemdību komplektu neprasa tagad jau vairs ja? Man tur bijis jau viens ķeizars bet tālaja 2011.g..

Papildināts 25.08.2019 17:22:

Man viņs drīzumā plāna.. Otrdien domāju braukt pierakstīties.. Bet lasu un skatos ka daudz kas varētu būt mainījies no senākiem laikiem. Kā arī varbūt ir kādi ieteikumi kurus es neuzzināsu no ārstiem no savas pieredzes?

Papildināts 25.08.2019 17:24:

Un varbut gadījumā zini - man stāsta ka gela nagus nevar uz ķeizaru - tā ir taisnība? Varbūt kādai šeit arī ar to ir bijusi saskare?

--D_elicate--

Cucamonga

D_elicate
Tavi gēla nagi var traucēt anesteziologam izvērtēt perifēro asinsriti. Nez vai ir kāda vajadzība pēc tādiem.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Vajadzība nav bet ja 13 gadus esi staigājusi ar tādiem pēkšņi ņemt nost vnk tāds čakars vēl braukt rakstīties lai ņem nost.. Reāli negribas to visu tāpēc domāju cik strikti noteikumi diez tur.

--D_elicate--

Cucamonga

D_elicate
Man pat Tev nav ko uz šo atbildēt , es domāju vai Tu izliecies vai tiešām nesaprotu kāpēc gēla nagus uz operāciju nevajadzētu atstāt ne uz rokām, ne kājām.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Es tev atbildi nemaz nejautāju. Kurā brīdī es teicu, ka nesaprotu - jau pirms jautāju, zināju, kāpēc šur tur par to runā. Bet tici man ne visur un citviet vēl saka, ka ir arī citas iespējas tevi novērot ne tikai pēc nagiem. Man ir bijuši 2 keizari ar visiem nagiem - kad padzirdēju, ka Stradiņos mēdz palūgt nelikt, tad tagad gribu dzirdēt vai tā ir - es domāju jebkura sieviete kas par sevi rūpējas ir tajā ieinteresēta lai labi izskatītos. Kā arī tiktāl ka varbūt ir iespēja noņemt tikai vienu nagu un pēctam uzlikt atpakaļ. Ja tiešām tas ir tik tik svarīgi. Vēl esmu dzirdējusi ka citiem nav prasīts uz ķeizaru bet uz citām operācijām tikai kur ir pilna narkoze. Takshto nomierinies.. Diskusija vairāk ir veidota, lai uzzinātu pieredzi no ķeizara, nevis parunātos par to, kāpēc tos nagus nevar likt. Es to nejautāju.

--D_elicate--

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18395685