Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kur dzemdēt? Līguma slēgšana? Apstājies dzemdību process.

Daiga1983

Tuvojas lielais brīdis un jāizlemj, kur notikt lielajam notikumam. Dzīvoju Pierīgā. Varianti:Ogre, Jūrmala, Sigulda un protams Rīga (Dz.Nams, Stradiņi) no pāris cilv.dzirdētas labas ats.par Siguldu un Jūrmalu.Gribētu pieredzi par kritērijiem, kurus vērtējāt izvēloties konkrēto dzemdību vietu. Dz.Nams šķiet, kā konveijer, bet tanī pašā laikā:-viņi noteikti zina savu lietu. Par stradiņiem slikta pieredze ar māsas dzemdībām-nomocīja tā, ka b ērniňš piedzima ar smagiem smadzeņu bojājumiem. Bet nu vienalga labprāt uzklausītu citus viedokļus. Pirmās dzemdības bija ar līgumiem Liepājā. Bija ārkārtas ķeizars, jo dzemdību procrss ar visu stimulēšanu apstājās pie 6 cm un daktere nolēma par labu ķeizaram. Rīgā lìgumus slēgt neceľas roka, jo summas milzīgas, bet bail ka var atkārtoties pirmo dzemdību scenārijs (pirmo dzemdību daktere brīdināja, ka scenārijs otrajās dzemdībās ar dzendību procesa apstāšanos var atkārtotiess). Bail, ka var notikt kā māsai, novilkt par ilgu. Liekas, ka līgums dod papildus drošības sajūtu. Labprāt uzklausītu citu meiteņu pieredzi vai vienmēr ir beigšās dzemdības ar pozitīvu rez, ja dzemdību process ir apstājies. Vai tās ir manas klusās šaubas, ka bez līguma var slikti beigties.

Panda89

Daiga1983
vai uzraugošā ārste neizskata iespēju rakstīt norīkojumu uz ķeizargriezienu?

Man līdzīgs scenārijs pirmajās dzemdībās, tagad būs rekomendācija ķeizaram. Baidoties, ka atkārtosies un būs tas pats un nomocīšana 24h garumā līdz ķeizaram akūtam, braukšu un meklēšu, kur šo rekomendāciju ņems vērā.

Sirdsmieram aizbrauc uz dzemdību nodaļām un aprunājies. Izklāsti savas bažas, noskaidro kāda ir dzemdību nodaļas politika dotajā situācijā. Es, pati pēc sarunas ar galveno vecmāti, izlēmu par labu Jūrmalai.

Krustnaglina86

Daiga1983
Brauc uz Jēkabpili uz ķeizaru! Te pēc pirmā ķeizara pašai nespiedīs dzemdēt! Man bija 2 ķeizari, bērni veseli, nesamocīti

Panda89
Diemzēl tagd ir tāda politika, ka neņem vērā šadas rekomendācijas. Pašai ir izziņa no uzraugoša ārsta par labu ķeizaram, jo 1.dzemdībās bija drausmīgas ( nomocīja līdz pedējam, tad darīja ko varēja) un vēl pašai ir problēmas ar veselību. Pašreiz pieteicos uz maksas ķeizaru.

SantaMarija
Pajautā citā vietā, jo dažādās slimnīcās tas politikas arī atšķiras.

Stefanie

SantaMarija
tieši tā arī ir, ka neņem vērā tās rekomendācijas, jo Pasaules veselības organizācija spiež arī LV samazināt ķeizaru skaitu. Līdz ar to maksas ķeizaru cenas ir kosmiskas. RDz, cik dzirdēju, ignorē rekomendācijas un liek grūtnieci pārbaudīt pie štata ārstiem vēlreiz.

Kurā slimnīcā pieteicies uz maksas ķeizaru? Kurā brīdī ir jānomaksā visa summa? Vai slēdzi līgumu ar slimnīcu?

Panda89

Mierinājumam - cik saprotu, tad RDZN un Stradiņi pie pēcķeizara dzemdībām praktizē bezmaksas EA + nestimulē/neierosina/neļauj pārstaigāt.

Ja neizdosies tikt pie ķeizargrieziena, tad paļaujos vismaz uz to.

Bet varbūt kādai ir citas atsauksmes?

Panda89

bezmaksas EA pienākas jebkurai sievietei, kam ir rēta uz dzemdes, tas nav tikai kaut kādās atsevišķās iestādēs. Pārstaigāt neļauj, ierosināt var, stimulēt nevar. Tā vismaz man tikko skaidroja mana daktere, man plānojas dzemdības pēc keizargrieziena.

Nimrodela

aliise
Es zinu piemeru gan kur pec ķ.g. ierosinaja, gan man pasai stimuleja ar sistemu, tas viss ir loti individuali, akatiba ka konkretaja situacija tas atmaaksajas.

Bet katra zina pec ķeizara man liekas ne tuvu tik ilgi nelauj mocoties ar lenu dzemdibu darbibu ka pirmaja reize un akuti ķeizaro atrak. Ka jau te mineja, Jekabpili diezgan viegli ļauj to planveida pierakstit, ja uzskates arsts ta licis. Man bija tiesi japacinas, lai man te ļautu meğinat un ja nebutu ta standarta versanas vismaz 1cm pa stundu uzreiz taisitu akutu. Ja gribas to otru ķ.g. tad jekapils vaaretu but laba opcija (atkariba kur pati dzivo) jo nebus jamaksa. Vienigi ja tomer megina bez ķ.g., tad te EA vispar neeksiste kā pakalpojums, tas neko nedod, ka butu bez maksas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395857