Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

dzemdes miomas operācija

Nika7

Sveikas meitenes.

Padalieties lūdzu ar savu pieredzi pēc dzemdes miomas operācijas, izlobīšanas. (man 5cm liela) Cik ilgā/ātrā laikā sadzija, kad varējāt sākt plānot bērniņu? un, kā noritēja grūtniecība pēc šādas operācijas? Konsultējoties ar vairākiem ginekologiem, viens saka jānogaida būs pusgads, otrs 9 mēneši, trešais 2 gadi.

Paldies

zZzelma

Nika7
Dzemdēju ar visām miomām (bija 5-6 cm un 3 gab.), zīdīju kārtīgi, kā ārsti lika (pēc 2. bērna 1,5-2 cm un 2 gab.). Bet kā jau vienmēr - jāklausa ārsts, kam uzticies. Interneta forumā nebūs pareizās atbildes, jo miomas ir dažādas. Man bija uz dzemdes ārējās sienas, ieņemt bērnu netraucēja.

Cucamonga

Nezinu, man katrā ķeizarā tas miomas izlobija. 2-3 gabalus, 5-7-8cm diametrā, traucēja izņemt augli. Dakteri vispār neko neteica. Starpība starp ķeizariem 2 gadi.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Man arī ~6cm liela

viens ārsta saka, ka jāoperē, cits ka jāmēģina no sakuma grūtniecība ! Jo arī operācijai ir risks

jaizlemj pašai ko darit

bwt pēc operācijas jānogaida vismaz 6meneši! Cita teica ka vismaz gadu ! Gan jau jāskatās ka dzīst ...

Pēc savas pieredzes:

Pirmkārt, atrast ļoti labu operējošu ginekologu, kas izvērtēs situāciju (kur mioma novietojusies, kāda tipa utt). Jo kā jau iepriekš minēja, tikai dakteris (uzsveru operējošs) var visprecīzāk saprast situāciju.

Man miomas bija dzemdes ārpusē, bet bija par iemeslu neauglībai un pat no viena daktera saņēmu diagnozi, ka dzemde būs jāizņem. Bet atradu citu dakteri, kura veica operāciju. Strikti gadu neļāva mēģināt, ik pēc 3 mēnešiem devos uz vizīti, kur sonogrāfijā sekoja līdzi rētu stāvoklim utt. Pēc gada atļāva mēģināt, vēl pēc 8 mēnešiem paliku stāvoklī. Jau tad daktere teica, ka visticamāk (rētu dēļ) būs problēmas ar dzemdību norisi. Pati grūtniecība noritēja veiksmīgi, tikai fināls bija indukcija, stimulēšana un beigās akūts ķeizars, jo nevērās dzemdes kakls.

Papildināts 09.10.2019 22:30:

Man tika izgriezti 8 mezgli, 2 no tiem uz dzemdes kakla. Tas lai saprastu, kāpēc bija diagnoze, ka dzemde būs jāizņem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395885