Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pretīgie smēķētāji!!!

Daile

Besī, besī, besī! Visur smird no viņiem! Iet pa ielu un smēķē, un man ejot aizmugurē tas jāelpo. Citi vēl izdomā gājēju tunelī uzsmēķēt, kur vispār ventilācijas nekādas. Elektronisko cigarešu lietotāji paziņo - tas jau nekas nav! - un turpina smēķēt pat pasākumos cilvēku bara vidū, kad nav citur kur likties. Lietainās dienās no darba nevaru normāli iziet, jo 10 smēķētāji salīduši zem jumtiņa pie ieejas - aizturu elpu un tad tikai veru vaļā ofisa durvis. Mētā savus benčikus apkārt pa zemi, blakus miskastēm, met ārā pa logu braucot mašīnā - tumsā tāds dzirksteļojošs benčiks var ļoti pārbaidīt, jo sākumā jau nesaproti, kas tur lido virsū. Vienā no dzīvokļiem visu laiku puķu kastes bija piemētātas ar benčikiem no augšējo stāvu smēķētājiem.

Zinu, ka risinājuma nav. Bet gribējās savu sāpi izlikt

Man netraucē

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

Lumpy

Es parasti aizrādu tiem, kas smēķē pie veikala durvīm. Ir gadījies pakasīties ar čigāniem, kuri no balta X5 izmeta man pie kājām benčiku . Citādi, kamēr man neliek elpot tos dūmus, netraucē. Kad biju maziņš, patika tie dūmi. Kamēr smēķēju - netraucēja. Kopš vairs nesmēķēju, nē paldies - ļoti nepatīk. Tāpat, ja sanāk ar bērnu iet veikalā un tur kāds pīpā, tad aizrādu.

Man gan riktīgi kretinē, ka benčikus pieņemts mest pa logu ārā. Žēl, ka par to pie mums neviens nesoda. Ja vēl redzu, ka smēķē mašīnā ar bērniem..

Papildināts 29.08.2019 16:31:

Čoms pāris gadus atpakaļ noķēra pa logu izmestu benčiku ar atvērtu ķiveres stikliņu. Juta tik, ka oglīte atsitās. Nekas nepalika, bet noraustījās pamatīgi. Pārmijot pāris vārdus onkulītis tā arī neesot sapratis, kas slikts no tā, ka pa logu met benčikus ārā.

"Un taurētāja krūti
Šķēpi un cirvji šķeļ,
Bet taures skaņas pilī
No miega Miervaldi ceļ.."

Katram savs

Man liekas, ka daudzi domā, ka tie benčiki zemē ātri sadalās. Bet tā diemžēl nav. Talkās daudz tādus nācies uzlasīt. (p.s. nu jau vairs nē, man apnicis citu mēslus vākt).

Cucamonga

Nja. Vakar aizdomājos, kāpa no mašīnas laukā sieviete ar mazu bērnu, turpat pie auto uzvilka dūmu, kas it dabiski “ieskrēja” manā auto. Skaidrs, ka arī blakus esošais bērns dabūja savu devu.

Principā jau mani netraucē smēķētāji, bet te bija vēlme aizrādīt, ka smēķēt vajag tam ierādītajās vietās, kur savu darvas pārstrādes produkciju nebūs jāpūš virsū miermīlīgiem pilsoņiem. Tā kā šāda uzvedība ir mana vienīgā pretenzija. Citādi, lai tik smēķē, galvenais, lai pērk akcizēto preci.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Aliens

Cucamonga
Kas mani joprojām izbrīna,ka liela daļa slimnīcu, atļauj smēķēt savās teritorijās, pat ir šilte uzlikta. Onkoloģijas(Gaiļezers) poliklinikā, turpat ārpusē soliņi, kur vietējie slimnieki nāk zelēt. Man tas šķita vairāk nekā jocīgi. Un tā nav vienīgā slimnīca Lv. Ir šur tur vēl redzēti kadri,ka pie ieejas durvīm gandrīz atrodas pelnu trauks.

Arī riebjas. Ne tik vien, ka smēķē blakus. Bet arī atrasties blakus pīpmanim ( kurš tobrīd nesmēķē). Sabiedriskajā transportā, skatoties kino, teātrī, taksometrā... nu reāli pīpmanis vienkārši ož, smird. Jo ar smaku jau pievilcies gan apģērbs, gan pats ķermenis.

Pret vecu ļaužu aromātu esmu daudz tolerantāka.

Aizrādu arvien mazāk. Ir pieredzēts, ka sola zobus izdauzīt, kad aizrādīju smēķētājam bērnu laukumā. Labi, ka bērni izauguši un uz laukumiem vairs nav jāved. Citu bērnu dēļ neaizrādīšu.

Tamdēļ labi dzīvot privātmājā. Šī man ir milzīga ekstra salīdzinot ar dzīvokli, kur bija bezjēdzīgi cīnīties ar nepīpēšanu koridorī vai pie logiem. Beidzot man mājās ir tīrs gaiss!

Cucamonga

Aliens
Slimnīcu funkcija nav cīņa ar kaitīgiem ieradumiem. Slimnīcas ārste, nevis apkaro vai māca.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Mjā. Man dzīvokli kāds no lejas kaimiņiem, šķiet, smēķē pie tvaika nosūcēja. Es nekā citādāk nespēju izskaidrot to cigarešu dūmu smakas vilni kas vijas no manas virtuves ventilācijas lūkas...brrr. Varētu to gaisu savākt un iebāzt šim plaušās atpakaļ.

Es brīnījos, kāpēc neviens neko nedara, līdz sapratu, ka esmu viens no viņiem...

Vispār man paveicies. Man vecāku ģimenē neviens nepīpēja, manā arī ne, un neviens no draugu loka arī nepīpē.

Papildināts 29.08.2019 18:16:

Vispār uzskatu, ka sabiedrība kopumā ir pārāk toleranta pret smēķēšanu un alkohola lietošanu. Reāli šis tiek uzverts bezmaz kā normāls ieradums. Nav reāla nosodījuma. Tā ir kārtējā norma mūsu sabiedrībā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395907