Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ASV un Kanādā

kristaps21

Sveiki. Cik reāli ir pārcelties uz dzīvi kādā no minētām valstīm. Ir labas angļu valodas zināšanas un iekrājumi, lai pirmajam laikam pietiktu. Ir kādam reāli pieredzes stāsti vai dzīvo pašlaik tur?


RunaaKaijas

kristaps21

Daudz kas ir atkarīgs no profesijas un izglītības, principā. Ja vari atrast darba devēju tur, kas sponsorēs darba vīzu, tas nav neiespējams. Tikai kārto visu no sākta gala pareizi dokumentu ziņā, tam būs nozīme. Uz kuru pusi plus mīnus skaties? Kādā profesijā šobrīd esi nodarbināts?

RunaaKaijas

Pašlaik esmu jūrnieks


RunaaKaijas

kristaps21
Tad nevajadzētu būt problēmām. Sāc ar darba meklējumiem un tad jau soli pa solim pārējais arī aizies. Prātīgi apdomā dzīvesvietu, skaties, lai ērtā vietā esi, ja sākumā būsi bez auto. Ne visur var paļauties uz normālu sabiedrisko transportu. Pārliecinies, ka darba devējs piedāvā sakarīgu apdrošināšanu, ja izlem par labu ASV. Citādi viens negadījums var dziļā bedrē atstāt. Grūti konkrētāk kaut ko pateikt, jo tās valstis abas ir milzīgas, ieteikumi atšķirsies reģionāli.


RunaaKaijas

Tu pati arī dzīvo tur?

Miss_E

Diemžēl zinu ļoti daudz latviešus nelegālus Amerikā. Konkrēti par Ameriku - apprecoties, darba vīza (ir jābūt ļooti lielam spečukam,lai darba devējs gribētu to visu sakārtot un apmaksāt) Kanādā esot vieglāk tikt.

RunaaKaijas

kristaps21
Šobrīd ne, esam citā piedzīvojumā uz laiku, bet legāli nodzīvoju tur 10 gadus.

Papildināts 24.09.2019 22:53:

Miss_E
Nepiekritīšu. Kanādā ir specifiskākas norādes izglītībai un pieredzei, vesela punktu sistēma. ASV, ja darba devējs ir gatavs, viss ir vienkāršāk.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395931