Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīve Jaunolainē

Burkaans8

Burkaans8

Kāda ir dzīvošana Jaunolainē/Olainē? Cietums, ķīmiskā izgāztuve, notekūdeņu attīrīšana, metālapstrāde/tērauda ražošana u.tt. Tāda riktīga nācija.

Papildināts 30.08.2019 15:14:

Atkal cālis norāva tekstu.

Varbūt kāda apgaismos, ka nav traki tur dzīvot.

Dzīvot noteikti, ka var, taču tās noteikti nav tas smalkākās vietas Pierīgā.

Nesapratu, kas par nāciju. Dzīvojam Olainē. Bērniem ļoti draudzīga pilsētā. Nav īpašu problēmu ar dārziņiem, laba vidusskola, mūzikas un mākslas skola. Vide kļūst arvien sakoptākā. Tuvu Rīgai. Šobrīd droši vien labāk izvēlētos Rīgu, bet arī, skatoties kādu rajonu, jo šobrīd visiem darbs un mācības Rīgā. Bet atkal - cenas Rīgā un Olainē dzīvokļiem ļoti atšķirīgas. Tā kā viss jāskatās kontekstā un jāizvērtē prioritātes.

Burkaans8

puisis180, Mārupe skaitās šikais rajons, bet man tur nepatīk. Tā kā, ne jau smalkuma līmenis mani uzrunā.

Papildināts 31.08.2019 22:26:

Nu, tas ir vājprāts, kā norauj tekstu.

Someone30, par nāciju nav jāuztver burtiski. Nerakstīšu otro reizi norauto tekstu, tāpēc īsumā - vai Jaunolainē ir kādas smakas? Jautāju, sakarā ar tērauda ražošanu un ķīmisko izgāztuvi.

Miezis

Burkaans8 Viss kā jau vienmēr - skatoties kurā vietā jaunolainē. Pie domes, skolas ir ok. Tā pat arī Mārupē - kā kurā vietā. Ir nomaļākas vietas, ir apdzīvotākas, ir šikāki īpašumi ir lētāki.
Reti esmu jaunolainē, smakas nav manītas. Pirms 15-20 gadiem tad kkas reizēm bija.
Apmēram tā kā raksta Someone30 pamazām viss sakopjās, ir norm.

Ariela

Olaine ir fantastiska. Pilsēta tikai attīstas, mājas tiek renovētas, ir daudz gimenes, mammas ar bērniem. Mežaparkā liels bērnu laukums, bieži bezmaksas koncerti, aktivitātes, tirdzini. Pilsēta paliek arvien attīstītāka. Nekādu cietumu nejūt, es teiktu,ka riktīga gimenes pilsēta. Loti laba vidusskola,kas plāno klūt par gimnāziju, labi bērnudārzi.

Papildināts 02.09.2019 20:18:

Jaunolaine mazāka, bet arī labs bērnudārzs, jauns sporta nams, pulcini bērniem. Arī tiek renovētas mājas, notiek attīstība, labs rajons.

Man patīkas, ka jaunolaine ir tuvu Rīgai, ļoti laba satiksme, bērniem rotaļlaukumi, veikali uc pilsētas ērtības nedzīvojot pilsētā, lai gan īpašumu cenas ir zemākas.

Vienīgās smakas, ko var piedzīvot dzīvojot Jaunolainē, ir kaut kā dedzināšana dārziņos vai blakus balkonā pīpējošs kaimiņš. Piekrītu, ka viss diezgan attīstās un ir daudz aktivitātes.

Burkaans8

Novērtēju jūsu komentārus! Paldies!

Jaunolainē dzīvojam jau 3 gadus. Ļoti patīk. Nav nekādu smaku, neērtību. Vismaz mūsu gals attīstās ļoti. Nesen noasfaltets velo celiņš, šobrīd tiek vilkts pilsētas ūdens un kanalizācija.

Tuvu Rīgai, ir gan bd, gan veikals, kur viss nepieciešamais ir nopērkams. Uz skolu gandrīz gar māju brauc skolēnu autobuss.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395939