Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzīve Jaunolainē

Burkaans8

Burkaans8

Pilnmeness, ķircināšanai .. kādi veikali? Kā ar vilcienu? Baigi dzird? Nu jā, tas gan atkarīgs no tā, cik tuvu dzīvo sliedēm.

Miegalacis

Burkaans8
Ja nedzīvosi pie sliedēm, bet šosejas otrā pusē, tad vilcienu nedzirdēs. Smaku nav, ja nu vienīgi kad kāds privātmāju rajonā izdomā padedzināt a atkritumus vai lapas. Sakopts, katru gadu kaut kas tiek uzlabots, atšķirībā no daudziem citiem novadiem. Aizbrauc, pastaigā pāris reizes, tad jau redzēsi vai apmierina. Kas te pa veikaliem prasīja - vienīgais veikals ir Top, bet ar normālu sortimentu. Kad pēdējo reizi staigāju pa ciematu, bija tikai pāris mājas palikušas, kas nav renovētas, pārējās notiek aktīvi renovācijas darbi.

Papildināts 06.09.2019 18:17:

Pazīstu ļoti daudzus, kas dzīvo Olainē vai Jaunolainē, nav ne reizi dzirdēts ka cietums (īstenībā jau cietuma slimnīca) vai kas cits no tevis nosauktajiem traucētu. Kaut kādu balvu man liekas dabūja kā ģimenei draudzīgā pašvaldība.

Burkaans8
Es gan minēju"veikals", tas ir TOPs, kur viss nepieciešamais ikdienai pieejams.

Vilciens ir dzirdams, bet pie tā pierod, ka nemaz nejūt, tāpat kā Jelgavas šoseja.

Un vēl lidmašīnas reizēm dzird!

Huntress

Sveiki! Iespējams nav īsti tēmā, bet nu... Jau gadu dzīvojam Stūnīšos ( netālu no Jaunolaines) - ļoti foršā un klusā daudzdzīvokļu māju rajoniņā. Mums ļoti patīk. Varbūt kāda no Olaines novada var ieteikt labu ģimenes ārstu (esmu stāvoklī - vajadzētu tādu, kurš arī manu bērnu vēlāk pieņemtu pie sevis). Internetā nevaru atrast īpaši daudz atsauksmes par Olaines ārstiem...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395939