Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šausmas Bulduros. Līgums?

lannale

lannale

Sveikas! Jau no paša sākuma biju nolēmusi dzemdēt Bulduru slimnīcā, bet šodien uzzināju, ka dzemdības pieņem 5 ārsti.2 no tiem- sodīti par bērniņa nāvi dzemdībās, 1 - sodīta par dzemdētājas nāvi, bet par vēl vienu sliktas atsauksmes un arī šausmu stāsti! Saprotu, ka ir jāslēdz līgums?!? (Bet vai tiešām ir tik traki...tomēr 650eur+450eur.. vai tā ir tā summa par kuru var nopirkt ideālu ārstu attieksmi, savu un bērniņa veselību?) Kādai ir atsauksmes par dr. Ivetu Dumbrovsku?

Pārlasīju daudzas diskusijas un vēl dudzas min, ka Bulduros bez iemesla stimulē dzemdības? Pārdur, velk, sūc, sistēmas, tabletes, spiež uz vēdera??? Diskusijas gan bija 5,10 gadus vecas. Kā ar nesanākajām pieredzēm?

Papildināts 31.08.2019 17:28:

Ja slēdzot līgumu ar ārstu un vecmāti, ir garantija, ka viss būs augstākajā līmenī, tad esmu gatava tērēt tādu naudu, bet pagaidām esmu pamatīgi apmulsusi un sāku stipri baidīties no dzemdībām.

Varbūt kādai ir bijis tikai līgums ar vecmāti?

Meitttene

Šādas šausmas ir katrā slimnīcā.

Diemžēl dzemdības ir pats neparedzamākais process.

Protams slēdzot līgumu tu zini ar ko rēķinies un ārsts būs ar tevi kopā. Un ja kas nosies greizi zinās no kā prāsīt atbildību.

Diemžēl līgums nenozīmē, ka tevi nesteidzinās tikai tādēļ, ka maiņa mainās utt. Man Dobelē pie mazā atvēruma ūdeņus pārdūra, visādi steidzināja un vēl griezumu uztaisīja, pašu pēc dzemdībām nereizi nepārbaudīja. Kad izrakstījis no slimnīcas, pēc 3 dienām biju atpakaļ uz tīrīšanu... Tas ar līgumu un dāsnām dāvanām personālam. Bija 1. dzemdības, daudz ko nezināju.

Tagad plānoju dzemdēt Bulduros, līgumu neslēgšu, jo neredzu tam jēga. Atbildību tāpat vienmēr zin no kā prasīt arī bez līguma. Pēdējās atsauksmes visiem ir pozitīvas. Par sodītajiem ārstiem, protams ceru, ka man netrāpīsies, bet domāju, ja vienreiz pieļāva kļūdu un jau akmens kaklā karājas, tad otrreiz nepieļaus un neies slīcināties!

strelniece

Dzemdēju Bulduros š.g. martā, bez līguma. Neko sliktu nevaru pateikt, viss apmierināja! Man gan veica dzemdību stimulāciju, jo biju jau pārstaigājusi un bērns nomērīts salīdzinoši liels. Stimulēja ar gēlu, process ļoti ātri aizgāja. Man trāpījās vecmāte Kristīne, ļoti profesionāla un ļoti man palīdzēja, bija blakus praktiski visu dzemdību laiku (tajā laikā biju vienīgā dzemdētāja). Ņēmu EA. Neko man nespieda, nesūca, un citādi nepatīkamu nedarīja. Uz izspiešanas beigām gan man reāli aptrūkās spēks, tāpēc man veica pavisam nelielu iegriezumu (tikai uz to brīdi atnāca ārsts), pēc tam jau ātri satiku savu 4.470kg smago dēliņu. Otro bērniņu arī noteikti dzemdēšu Jūrmalā.

Ja interesē kaut kas vēl, uzraksti

Arī pirms pirmām dzemdībām salasijos par Bulduru slimnīcas ārstiem. Bet teiksu godīgi, ka šī ir pilnīgi lieka informācija. Galvenais, lai blakus vai aiz durvīm stāv cilvēks ar kuru ir droši un kuram jūs neesat vienaldzīgi ! Man aiz durvīm stāvējis vīrs. Dzemdēju Bulduros abus bērnus 2014 un 2019. Līgumu neslēdzu, nebija EA. Manā pirmajā reizē pārdura ūdeņus jo bija jau pilns atvērums, tad vēlāk uz dzembību krēsla palīdzēja vecmāte nedaudz uzpiežot uz vēdera jo bērniņš nācis ar rociņu uz priekšu. Otras dzemdības vecmāte noreaģēja ļoti profesionāli jo pēc ierašanos dzemdību namā 3 naktī līdz berniņs man bija uz punča pagāja nieka 30 min. Nekādas liekas sarunas, nekādas formēšanas un t.t bet pa taisno uz krēsla. Iedeva slimnīcas drēbīti bērnam jo pat nepaspēja uznest čemodānu augšā.

Salīdzinājumam es biju arī RDZ uz kursiem un apskatīties bet iekšēji jutu, ka gribu tomēr Bulduros.

Àrsts, kurš toreiz bērna nāves gadījumā nenovērtēja situāciju, sen vairs nestrādā. Otrs pārņèma maiņu un bija jau par vēlu pozitīvam iznākumam. Apmēram tā tas notika. Par sievietes nāvi neesmu dzirdējusi. Tas nebija Tukuma slimnīcā? Stimulēšanas un viss pārējais var būt visur.

Rosalia

Katram ārstam savi kapiņi. Tāds darbs.

Galvenais neieciklēties uz visādiem pagātnes briesmīgajiem notikumiem, tādus var vusās slimnīcās atrast. Ja tev ir labs ginekologs un paziņas, kurām ir pieredze, tad paļaujies uz to. Man ir ļoti laba ginekoloģe, viņa pati man ieteica Jūrmalas slimnīcu, jo savā darbā pieredzē ir saskārusies, ka tur ir profesionāli ārsti, kas nepieciešamības gadījumā ātri reaģē. No visiem, kas pēdējā laikā tur dzemdēju šī ir pozitīvas atsauksmes, pluss vīrs būs blakām!

Concorde

Vistas, kad jūs iemācīsities atšķirt ierosināšanu no stimulācijas?

Stefanie

Es arī pošos uz Bulduru slimnīcu. Man ar privātām atsauksmēm rekomendēja tikai L.Ertmani, Lasmani, Bārbali. Nekādā gadījumā ne dr.Leinertu. Atsauksme no darbinieka, kas strādājis slimnīcā pāris gadus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395997