Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Šausmas Bulduros. Līgums?

lannale

Clleo

Dzemdēju Bulduros, neko sliktu nevaru teikt. Dr Mozgiru gan dzemdības neredzēju, bija tikai vecmāte, viņu satiku tikai ierakstītoties pārbaudē


Vika87

Dzemdēju Jūrmalas slimnīcā šovasar, bez līguma. Tikai labākās atsauksmes, pirms tam arī biju salasījusies šausmu stāstus, pēc tam sapratu, ka tas atkarīgs no paša cilvēka uztveres. Un šausmu stāsti tiešām ir katrā slimnīcā un nevienmēr ārsts ir vainīgs pie iznākuma, šaubos ka kāds tur speciāli kautko ir darījis un diezvai reāli vainīgs cilvēks tiktu paturēts darbā starpcitu viens no tiem "vaininiekiem" ir lielisks ginekologs pateicoties kuram es tiku pie bērniņa, kad visi citi speciālisti bija norakstījuši mani!

Ideālu ārstu nav un ārsta profesionalitāte vai nu ir, vai nav, par nekādu naudu to nenopirksi. Varbūt biežāk ienāks, bet tas arī viss. Kā jau te minēja, pat vislieliskākajiem ārstiem gadās tie sliktie gadījumi - tās ir dzemdības, ir neprognozējamas lietas - sākas piemēram asiņošana un līst kā no krāna - ārsts var izdarīt visu, kas jādara, bet - neko tur apturēt neizdodas un tas ir arī viss. Tāds darbs - atbildīgs. Katrs šis gadījums ir rūpīgi jāvērtē attiecīgajām instancēm - vecāki vienmēr vainos personālu, jo tā ir viņu traģēdija. Ievāc atsauksmes un pie tā arī ej, ja nejūties droši Bulduros, dzemdē citur. Viss.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18395997