No A-Z. Plānota ķeizara norise Stradiņos, nesena pieredze.

nešpetnā

Slēdza nešpetnā: "Slēgts".

Sveikas! Vīrs ar savu stresu, sāk man reāli uzdzīt stresu! Lūdzu, ja Jums nesen bijis plānots ķeizars Stradiņos, uzrakstiet man tādu, pa punktiem, plāniņu no iebraukšanas teritorijā( kur mašīna jāliek u.tt.), stāšanās slimnīcā iepriekšējā dienā, līdz palātai un bērniņam ar Jums palātā. Šo aprakstu tad arī Vīram parādīšu, lai viņam mierīgāks prāts. Operācijas zālē nenākšot. Gan jau būs vēl meitenes, kam interesē. Jau iepriekš, milzu paldies!

Concorde

Kur nolikt mašīnu un tev paturēt roku op zālē tas viss ir nieki, tā arī pasaki un lai atslābst. Ja šitā streso, kas būs pēc dzemdībām? Domā, ka tad viss beigsies?! Ak, nē tad viņam viss tik sāksies, vai viņš domā iet svinēt. Tu būsi pēc anestēzijas pietūkusi kā valis un rēta sāpēs , bērnu vajadzēs ģērbt un tev pienest uz barošanu, negulēt ... tā ka ne par to kungs streso un tevi lieki stresina.

Cucamonga

Teritorijā iebraukšanas maksa ir augsta, lai es izlemtu savu auto atstāt stāvvietā aiz sliedēm-2eur diennaktī uz 4 diennaktīm. Auto atļāva iebraukt un iedeva apzīmogotu caurlaides lapiņu, ar kuru devos uz izbraukšanu tikai izrakstīšanas dienā-tad piebraucu max tuvu pie dzemdību nodaļas korpusa, nonesu lejā visas mantas un beigās arī bērnu.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Concorde
Concorde
Nu jau, nu jau Mums jau trešais būs. Divi ķeizari aiz muguras. Ko līdz varēju tā cēlos un gāju, jo abi bērni bija intensīvajā . Tieši biju attūkusi un rēta likās sīkums. Liksies, tad kādi te vēl jautājumi un stress? Redz, tur jau tā lieta, ka nevienu reizi nekas nav bijis normāli. Abas reizes bija viss pa galvu, pa kaklu, asinis, bailes, krampji, intensīvā terapija, bērnu slimnīca. Viss notika kaut kādā miglā un tajā brīdī viss likās mazsvarīgs. Bet šoreiz, beidzot, izskatās ka viss būs kā pie cilvēkiem. Un vīram stress, jo nezin, kas un kā viņam tur būs jādara. Kad bērnu iedod u.tt. Par to auto, vakar jau izspriedām, ka mierīgi varam pastaigājoties aiziet no bezmaksas stāvvietas ar kājām.

Papildināts 02.09.2019 10:04:

Ne izrakstoties, protams, bet kad mani vedīs stāties slimnīcā.

Concorde

nešpetnā
Nu ja trešais un šoreiz viss dzemdību process plānots, tad vispār viņš sev var uztaisīt kokčiku ar lietussardziņu un atlaisties dīvānā.

Ja tev grūti var iebraukt teritorijā, tu paņem mazo somu un kamēr tevi noformē un iekārto palātā, viņš var pārdzīt auto un atnest atikušās mantas.

Mani interesē, kā tas viss notiek operācijas dienā? Kur vīrs ir, ja op.laikā nesēž pie manis? Koridorā? Un tad viņu pasauc bērnu parādīt, vai kā? Un pēc operācijas? Bērnu aizved uz māsu istabu, vai dod palātā vīram?

Concorde

nešpetnā
Nu tāpat kā iepriekšējās reizes. A kur viņš tev bija?

Kāpēc negrib zālē? Tu būsi smuki sagatavota, viņs sēdēs pie galvas un turēs rociņu, plāpāsiet par dzīvi, kamēr ārsti ņems ārā bērniņu. Tad bērnu noslaucīs uzliks tev uz krūtīm nedaudz. Bērnu un tēti paņems. Tētis bērnu saģērbs, kamēr tevi šūs ciet. Tad tevi aizvedīs uz pēc op zāli, sasegs. Atnāks vīrs ar visu mazo un vecmāti, mazo pie krūts , vīrs priecājas. Kad kājas pilnībā tev kustēsies brauksiet visi uz pēcdzemdību palātu. VISS vienkārši.

Papildināts 02.09.2019 13:26:

Bet tev divi ķeizari bijuši nezini, ka neko nevar redzēt un tas gan "kā filmās" Ja nu vienīgi speciāli blenzt lampas, kura virs vēdera, atspulgā

Nu ja vīrs nav op zālē lai pēc 3 stundām nāk pie jums ar mazo uz pēcdzemdību palātu. A tās 3 stundas var sēdēt kur grib.. kaut trolejbusu galapunktā

Concorde
Pirmajā reizē, 15 gadus atpakaļ, kaut kur koridorā esot bijis Otrajā reizē, RDZN., atbrauca, jau kad meita bija klāt, jo vēl no Rīgas bija pēc dēla pie kaimiņiem jāatskrien uz pierīgu. Meita, jau bija intensīvajā.

Ai, laikam, jau man bišķi arī mandrāža iestājusies, parīt uz slimnīcu.

Man īsti nemaz negribas, ka vīrs ir operāciju zālē, es nezinu..

Par autostāvietu neatceros, jo tas bija vīra pārziņā, bet operācijas dienā, ap plānoto laiku atnesa mums abiem drēbes, jo plānojām būt kopā arī operācijas laikā. Laicīgi uztaisīja vīram rentgenu. Tad atnāca vecmāte un visi lēnām devāmies lejā uz operāciju zāli. Uz kaut kādu brīdi viņam bija jāpasēž ārpusē un cik saprotu, tur gaidītu arī tavs vīrs, ja neiet iekšā kopā.

Vīrs sēdēja man pie galvas. Priekšā vēderam aizslietnis, tur neko nevar redzēt, kas notiek operācijas laikā. Tad drīz vien jau dzird kā mazais sāk raudāt, mums parādīja mazo, vecmāte ātri nosver un apģērb un iedot tētim, lai iet ārā pagaidīt. Kad viss sašūts, mani veda ar gultu un tētis blakus, ar mazo devāmies uz palātu.

pelmenits
Paldies!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18396099