No A-Z. Plānota ķeizara norise Stradiņos, nesena pieredze.

nešpetnā

Slēdza nešpetnā: "Slēgts".

Sakiet, Stradiņos iepriekšējā vakarā pirms operācijas un/vai operācijas rītā iedod kādu nomierinošu līdzekli? Parasti pirms operācijām dod, bet kā ir ķeizargrieziena gadījumā?


AsTheCopperStatue

Ķeizars nebija, bet par autostāvvietu varu pateikt. Parkings pie jaunā korpusa Stardos ir pirmo stundu bez maksas. Pa to stundu vīrs lai tevi uzved augšā ar visām parpalām. Kamēr tevi formē, lai vīrs noiet lejā un pārdzen mašīnu uz kādu blakusesošo mazo ieliņu, jo Stardiņu stāvvietā katra parkinga nākamā stunda laikam 7€ maksāja. Mēs šitā darījām, kad dzemdēju.


Как медное изваянье

Cucamonga

nešpetnā
Deva. Iedeva tableti, no kuras tā aizmigu, ka nespēju vēl 10:00 pamosties un acis uz operāciju galda krita ciet. Un es jau tā nesūdzos par miegu.


Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Nu, jau pati esmu Stradiņos Rīt ķeizars. Vakar šausmīgi sastresojos, taču atbraucot uz slimnīcu, iestājās pilnīgs miers. Stāvvietu atradām, korpuss no tās ļoti tuvu. Māsas, vecmāte un anesteziologs visu izstāsta, tabletes iedod. Visi, vismaz līdz šim, laipni un pieklājīgi.

Papildināts 04.09.2019 18:11:

AsTheCopperStatue

Tur arī likām. 1.h bez maksas. Vīrs slimnīcā bija 3h, 2€ esot samaksājis. Rīt, kad jau ilgāka te tā uzturēšanās paredzēta, lai liek ārpusē, kur bez maksas.


Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18396099