Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zīdaiņa miedziņš

LaasmaV

vilks

Ombre
Kāpēc nevar? Mazulim jau nekas cits nav jādara, jāguļ un jāēd.

Bet, ja noteikti gribas režīmu un kārtību, ir dzirdēts, ka Džeinas Fordas grāmata mammām palīdzot. Man pašai palīdzēja bērna režīma pieņemšana; kad pielāgoju savu dzīvi zīdaiņa un savām vajadzībām, ir diezgan viegli dzīvot. Bet sievietes ir atšķirīgas, ir, kam labāk palīdz režīms.

Pēdējās izmaiņas: vilks, 06.09.2019 13:35.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Man gan liekas, kā nevajag ļaut bērnam vislaik pupā karāties. Tik pie tā pieradīs un vispār nevarēs ne aizmigt, ne nomierināties pats.

Es īpaši mazo ierobežot arī negribu, bet vismaz 2,5 stundu starplaiku starp ēšanām ievēroju, lai mazajai no pārēšanās nesāk puncītis sāpēt. Kad viņa sastresojusies, tad nesaprot, ka ne jau izsalkums ir problēma un tik ēd.

kukainis

vilks
Līdz kādam vecumam tā, iedot diendusas laikā uzēst? Un pa nakti, arī pie knosīšanās pups mutē?

Manai meitai šobrīd strādā uzēst. Agrāk strādāja arī būt slingā, bet tas vairs nepalīdz. Principā šobrīd tas mani netraucē, bet ja nu līdz skolai šitā???

vilks

kukainis
Nu kādai skolai. Kad gribas (apnīk), var atradināt no krūts, bet mana pieredze rāda, ka tas, kurš pats nevar pa nakti aizmigt, turpinās mosties un raudāt neatkarīgi no atradināšanas no krūts. Mans otrais bērns arī 4 gados tramīgs gulētājs, bet vismaz neraud, ka izsalcis (ap 3 gadiem vēl visādi bija, tad jau krūts pienu vairs neēda).

Pirmais (kurš zīdaiņa vecumā bija vissliktākais gulētājs no visiem un krūti guļot dabūja bieži) no 2arpus gadiem guļ kā akmens - kā vakarā aizmieg, tā no rīta pamostas, pa nakti vispār nemanāms (ja nav slimība vai kas tāds).

Papildināts 09.09.2019 09:29:

Mans komentārs gan par dienas, gan nakts ēšanām - kamēr vispār zīdīju, tikmēr devu pa miegam arī krūti, kad beidzu zīdīt, meklēju citus veidus, kā palīdzēt iemigt. Pēc 3 gadu vecuma gan dienas miegs nav nekāda problēma, lai mostas, kad grib. Bet zīdaiņa vecumā (līdz gadam) man likās neērtāk ņemties ar atradināšanu, un nebija sajūtas, ka bērnam tas nāks par labu.

Papildināts 09.09.2019 09:31:

Bet tikpat labi citām mammām ērti ir citādi, tā ir mana pieredze. Iesaku klausīt savai intuīcijai, ne tik daudz balsīm no malas.

kukainis

Iesaku klausīt savai intuīcijai, ne tik daudz balsīm no malas.

Tu ko, kā tad es zināšu, kā ir PAREIZI???

vilks

kukainis
kā tad es zināšu, kā ir PAREIZI???

Re, kur tieši rakstīts, kā pareizi.

vilks, paldies par iedvesmu iekārtoju gultu super droši un ir reizes, kad izdodās tur iemidzināt un aizlavīties. Uzlieku rāciju, lai varu atskriet, kad pamostas.

Tiess gan, naktis vēl joprojām trakas. Ceļos 4-8x, lai pabarotu un iemidzinātu. Cik lasu literatūru kā šo mainīt, atduros pret to, ka vajag to cry it out, lai sīcis iemācās pats iemigt. Bet nu nenē, tam šobrīd neesmu gatava.

Sapeatu, ka arī dikti maz miega stundas dienā mums sanāk. Vidēji 11 tikai. Lai gan vajadzētu būt 14-15.

Uhh.. cik saprotu, naktī tās 4-8x Tu ņem mazo ārā no gultiņas, lai dotu krūti un tā iemidzinātu? Tas varētu būt diezgan izsmeļoši..

Man liekas, ka šis savienojums: gultiņa un krūts došana naktī (ja ceļas bieži) ir nejēdzīgs savienojums. Vanu jāņem mazais pie sevis un jādod krūts, pašai kopā ar mazo iemiegot barojot, jeb arī tad jātrenē kaut kā, lai naktīs nav tā krūts un gultiņa paliek.

Nu, mans variants ar abiem bērniem ir bijis pirmais ar to kopāgulēšanu, jo man baigi rūp savs miegs. Manējie ir biežie modēji zīdaiņa vecumā. Bet ar to visu jūtos normāli pagulējusi, jo barojamies miegā. Jā, un mums ir izjaukta gulta, guļam uz matrača. Var arī pievienot lielajam matracim bērna matraci.

Es vienkārši pēc dabas neesmu tāds cīnītāja tips, tāpēc nespētu nekādas raudināšanas metodes pret saviem bumbulīšiem. Patīk visu tā plūstoši un dabiski, ļaut mazulim iziet savu miega nobriešanas ceļu. Vecākajam tas prasīja kādus 1.8 gadus, kad beidza uzdzert pupu naktī

Papildināts 11.09.2019 21:03:

Vispār jau laikam tas, ka maz paguļ (ar ilgu nomoda laiku)pa dienu, var ietekmēt arī nakts mieru. To esmu novērojusi uz savējiem. Kad mazule (1 gads tikko palika) ilgi un daudz notusējusi nomodā, tad ceru, ka vismaz uz nakti aizmigs kārtīgi, bet nē, tieši tad parasti mostas vistrakāk

Novēroju arī, ka labāk guļ naktī, ja pa dienu guļ biežāk, bet īsus laikus, teiksim, pa pus h.

Heidija

Oi, ar savu bērnu tā nomicijos līdz 1,3. Cēlos naktis pat līdz 6-7 reizēm. Kaut kāds ārprats tas bija. Krūts bērns. Un tad sapratu, ka beidzot nedrīkstu pa nakti vairs krūti dot, jo vins mostas tikai dēļ tā. Pēc 3 dienām sāka gulēt bez mošanās. Tagad izbaudu naktsmieru. Bet pati jau biju vainīga, jo pie mazākā bļāviena piedāvāju krūti.

pumpurīte

LaasmaV
Lasu un tevi saprotu. Man bija pilnīgi tāpat pirmis 4 mēn līdz parunāju ar savu draudzeni. Viņa man ieteica midzināt manā mīkstajā halātā un nolikt gulēt ar visu halātu. Zini, nostrādāja. Viņa juta manu smaržu un nemainijās siltums pārliekot no rokām uz gultu. Tagad 9 mēn un pieradusi gulēt bez mana halāta. Protams ir kašķi un slimošana, kad raud. Bet vismaz kad ir vesela, čuč.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396119