Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

2020 gada maijs.

Maijs2020

Sveiki. Vai šeit ir kāda meitene, kas savu mazo gaida ierodamies maijā? Varbūt ir kāda maija grupa jau izveidota?

MarMar3

Sveika, jā pēc visiem interneta kalkulātoriem mans mazulis solās būt uz 4. maiju

MarMar3
Cik labs datums, ja tā piedzimtu, tad viņa dzimšanas diena vienmēr būtu brīvdiena

Man pēc interneta kalkulatoriem sanāk 7. Maijs.

flera25

Sveikas! Meitenes jums gr testi uzraadija grutnieciiibu? Man , ja someness ir viss izdevies, datums sanāk 10 maijs ! Tik šodien taisīju testu , bet nekā! Pēc sajutām liekas , ka varētu būt , jo ir krūtis mazliet sāpīgas , pirms MR tā parasti nav! Bet nu, tad jau , protams , redzēs

Dzelmiite

Piesekošu jums, man gan ir ļoti blāva otrā svītriņas negribas sacerēties, bet gaidu hcg analīzes šodien

flera25
Man pēdējo MR pirmā diena ir 1. Augusts. Pēc kalkulatora dzemdību datums sanāk 7. Maijs. Testu uztaisīju 29. Augustā un tad jau bija tumšas divas strīpiņas, iepriekš taisīju 21. Augustā, tad neko vēl neuzrādīja. Krūtis man arī ļoti sāpīgas.

Marvelous

Vajadzētu slēgto grupiņu kur varētu pļāpāt. Varbūt kāda var uztaisīt ? man laiks nesanāktu to uzturēt

MarMar3

Jap man gan testi gan asins analīzes saka ka ir, un HCG cipariņi smuki aug

Flera25 iesaku aiziet nodot asins analīzes, jo tās atrāk par testiem patiks vai ir, vai pagaidīt pāris dienas un atkal patestēt jo jasasniedz gana liela koncentrācija asinīs lai testi uzķertu kaut ko

Dzelmiite turu īkšķus lai tev atnāk labi cipariņi

O,cik forši, ka beidzot maiju bērniņu grupa būs. Man pēc grūtniecības kalendāra 5.maijs

Šodien,zvanīju ginekoloģei, bet viņai brīva vieta tik 1.oktobrī. Kā domājat, doties pie citas vai tomēr pagaidīt?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396125