Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

2020 gada maijs.

Maijs2020

Es ar pieteicos

Papildināts 02.09.2019 17:12:

Man četras dienas atpakal grūtniecības tests uzrādīja diezgan spilgti, pedejais mr pirmās dienas datums ir 27.julijs, dzimšanas datumu rāda 2.maiju

Sveikas

Papildināts 02.09.2019 17:47:

Abrinum
Man ari pēdējas MR 27.07 un paredzamais datums 2.05. Viens kalkulators rāda 5ned, cits 6ned, bet laikam tikai USG var pateikt precīzi. Pie ginekaloges pieteicos uz 24.09, jo esmu lasījusi, ka paša sākuma īsti nav jēgas, ja nav sarežģījumu, jo tāpat neko nevar redzēt.

Dzelmiite

MarMar3
52.6 hcg būšu pašu sākumu noķērusi

Magoniite333
Es arī šodien pierakstījos pie dakteres, man pieraksts 27. Septembrī. Ja nav sūdzības, tad ātrāk jau nav jēga iet, zinu, ka tad gan redzešu savu mazo pupiņu, gan dzirdēšu sirsniņu.

Abrinum
Man arī 24.septembrī pieraksts, super, viss pilnīgi vienādi, varēsim salīdzināt ko katrai doks pateicis

Butterflymom

Nosūtīju pieteikumu grupā! Šodien tests uzrādīja pozitīvu, ar pirmo bērniņu skaidri zināju ka esmu stāvoklī, pat pirms tests uzrādīja, tagad gan nekādu pazīmju, tikai MR trūkums! Cerams tā būs arī turpmāk

Super, arī pieteicos grupā

Pievienojos gaidītāju sarakstā ar savu milzīgo pārsteigumu, kas šobrīd pēc kalendāra gaidāms 4.maijā

Sveikas! Arī nosūtīju pieteikumu grupai!

Saņēmos un uztaisīju testu, kas tikai apstiprināja manas aizdomas,ka lielais nogurums nav tikai slimošanas sekas. Arī gribu maija grupiņā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396125