Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Varbūt kāda var padalīties savā pieredzē?

SimonaH

Sveikas meitenes! Vēlētos lūgt padomu, tuvojas dzemdību plānotais laiks un iekšā tāda panika un uztraukums, nezinu, ko darīt. Tātad, 2018.gada novembrī man tika veikta dzemdes kakla konizācija ( Cin III ), pēc tās uzreiz paliku stāvoklī. Šobrīd man tuliņ būs 38.grūtniecības nedēļa, vēl divas nedēļas atpakaļ man solijās un teica, ka nav par ko satraukties, ka man uz dzemdību laiku vēl nebūs apritējis pat gads, kopš veikta dzemdes kakla konizācija un, ka man noteikti būšot ķeizars. Visu laiku biju par to domājusi un uz to noskaņojusies, arī priecājos, jo tomēr negribējās riskēt ( šis man ir 3.bebis un abi pirmie ir lieli, 4600g un 60cm un otrs 4400g un 57cm, pie tā, ka man ir 25gadi un augums 174cm un normāls svars pirms grūtniecības ir 49-50kg ). Pirms nedaudz vairāk nedēļas aizbraucu uz pēdējo sonogrāfiju, kurā redzams, ka uz 36.nedēļu dzemdes kakla garums ir 2.88cm un bērniņš stabili atbilst vismaz par 2 nedēļām vairāk un vecmāte pateica, ka tomēr dzemdēšu pati, Jūrmalas slimnīcā man ķeizaru netaisīs, ka esmu jauna meitene un, ka 3.bērns var dzimt ļoti ātri un, ka uz Jūrmalu nemaz, lai nebraucu, lai braucu uz Siguldas dzemdību nodaļu. Tagad esmu ļoti satraukusies, nezinu, ko darīt, kur braukt dzemdēt. Ar nevienu slimnīcu tagad man nav līguma, nezinu, ko īsti darīt. Arī pēdējās divas nedēļas bērns ļoti stipri spiež visu uz leju, ļoti bieži velk vēderu un mežonīgas sāpes cirkšņos. Pieminēšu arī to, ka pirmajai meitiņai ir 5 gadi, otrajam puikam ir 3 gadi un pati vēl joprojām strādāju, mēbeļu ražošanā un baidos, ka tas varētu vēl paātrināt dzemdību sākšanos. Varbūt varat padalīties savā pieredzē ar dzemdībām pēc CIN III un kādas atsauksmes par Rīgas dzemdību namu un Siguldas dzemdību namu? Paldies jau iepriekš.

Un ko tev ginekoloģe saka? Ķeizaru jau vecmāte nenozīmē, bet gan ārsts!

Arī pēdējās divas nedēļas bērns ļoti stipri spiež visu uz leju, ļoti bieži velk vēderu un mežonīgas sāpes cirkšņos.

diez vai tas saistīts ar konizāciju. tās ir normālas grūtniecības blakusparādības.

Ķeizaru jau vecmāte nenozīmē, bet gan ārsts!
jā gan. jāiet pie ārsta izvaicāt, cālis diez vai varēs palīdzēt. ja vien nav kāda ar identisku pieredzi

Inese84

SimonaH

Man precīzi pēc gadu pēc CIN 3 piedzima puika dabīgās 4 stundu dzemdībās. Dakteri bija informēti ka ja gadienā kas, tā tūlīt ķeizars Tas arī bija trešās dzemdības. Puika dzima gandrīz pilnā 41 nedēļā. Mūsu gadījumā viss pat ļoti pozitīvi.

Par sieviešu loģiku vismaz runā. Par vīriešu loģiku vispār nekas nav dzirdēts!

http://lb1m.lilypie.com/sUB2p3.png

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396165