Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pavadīšana uz pulciņiem.

Zabacins

Sveiki. No oktobra piedāvāju palīdzēt aizvest bērnus no skolas vai bērnudārza uz pulciņiem. Esmu Pārdaugavā, bez sava auto. Varu izbraukāt arī uz citiem Rīgas rajoniem saprātīgos attālumos. Varu pavadīt ar bērnu laiku pēc skolas, palīdzēt izmācīties. Izskatīšu arī ne pilnas dienas un ne katras dienas darba piedāvājumus. Ja ir kas piedāvājams, rakstiet cāļpastu .

Labdien!

Kur tieši atrodaties?

Mani interesē no 47.vsk pirmklasnieku 1 vai 2 reizes nedēļā aizvest un vingrošanu Miera ielā (dzemdību nama rajonā).

Pēdējās izmaiņas: magnolija7, 01.10.2019 13:02.

magnolija7
Esmu Pārdaugavā. Kādos laikos jāved būtu? Jāpagaida arī uz vietas vai tikai jāaizved?

Zabacins

Tikai jaaizved uz plkst.16.30.Jagaida nav,tikai jāatstāj.Cik Jūs par to gribētu?

Kurās dienās?

Pagaidām trešdienās.,bet iespējams vēlāk arī otrdienās.

Otrdienas man ir aizņemtas, būs aizņemtas tajā laikā ilgi. Jums drosi vien tad cits palīgs jāmeklē, kuram der abas dienas .

Paldies!

Gygy

Zabacins

Man interesē izmaksas bērnu savākt no Āgenskalna sākumskolas (ap 13:00), atvest mājās (1.2km attālumā) un kopā izpildīt mājasdarbus. Kopumā tas varētu būt kādas 3-4h dienā. Vajadzība ir visas darba dienas, bet, protams, visu var sarunāt..

Gygy
Uzrakstiju jau pirms laba laika Jums vēstuli .

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396183