Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

RDzN - ēdināšana. Mīti un patiesība.

Seinna

Sveikas! Vēlos pajautāt - kāda pieredze RDzN ar ēdināšanu? Stāsta man briesmu lietas, negribas ticēt Saprotu, ka ēdiens nav galvenā sadaļa 3 - 4 dienu uzturēšanās laikā, bet ir vēlme saprast, vai tiešām jāmeklē kāds, kas pievedīs ēdienu “no ārpuses”.

Paldies jau iepriekš!

vilks

Šī gada martā RDzN ēdiens bija ļoti labs. Salīdzinot ar 2010. gadu, pat ideāls. Tiesa, atkarīgs, pie kāda ēdiena cilvēks ir pieradis ikdienā. Restorāns tur nav, ko atved, tas jāēd. Par vegānām un veģetārām opcijām neesmu informēta , to visdrīzāk nav.

Ja ir kāds, kas pieskata bērnu, un ja var paiet, pirmajā stāvā ir bistro "Pipars", var ēst tur. (Bet man bezmaksas ēdiens pat šķita gandrīz labāks.)

Interesanti, kas ir tās briesmas, ko stāsta?

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Augustā šogad bija loti labs un garšīgs ēdiens, viss ko atnesa papildus vīrs tā arī palika neapests...

vilks
Nu piemin miltu mērces vai eļļainas, trakas zupas. Bet tas nav par svaigāko pieredzi, tāpēc interesējos. Pašai tas man aktuāli uz septembra beigām/oktobra sākumu

Partinella
Tulpiite

Viss butu ok. Bet nu piedodiet atvainojoties skabu kapostu zupu tikko dzemdejusai sievietei?????? Pirmkart, pasai pec dzemdibam veders jutigs un vel pec sitadas zupas uzpusas. Otrkart, nemaz negribu atcereties, ka berns tonakt kliedza un mocijas ar gazem pec tas zupas.

vilks

Tulpiite
Domāju, ka tas ir mīts, ka skābu kāpostu zupa ārkārtīgi uzpūš vēderu visām sievietēm. Otrkārt, piemēra ēdienkartē tādas nemaz nav. Dārzeņu zupas ir labas.

Arī tas, ka bērnus tik ļoti ietekmē mammu apēstais, lielā mērā ir mīts. http://9menesi.wordpress.lv/2019/08/16/ko-drikst-un-nedrikst-est-zidisanas-laika-mammas-uztura-ietekme-uz-piena-kvalitati/amp/?fbclid=IwAR3FfLZRpXj0SKvO1hv7bPUKg7iJSSETJH6B9ciPpBr0L9dAdddPiQTaC6w&__twitter_impression=true

Papildināts 03.09.2019 18:17:

Tulpiite
Otrajā naktī pēc dzemdībām raud gandrīz visi bērni (vismaz mani visi trīs tā darīja), mammām savukārt ir tieksme pirmām kārtām vainot apēsto, kaut varbūt tam nav nekāda sakara ar bērna raudāšanu.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Concorde

Pretīgs ēdiens. Jau no skata vien nelabi metas, nemaz nerunājot par "smaržu"...Bet par gaumi nestrīdas.. dažas te sajūsmā

cito27

Seinna
Ēdiens ir labs un garšīgs. Un porcijas ir lielas, vismaz priekš manis bija. Vienīgais mīnuss - laiki, kad pasniedz ēdienreizes.

FirstAustria

Atkarīgs no cilvēks, it kaprīzie kas fū phē saka pie visa un ir tādi, kam ēdiens ir tikai ēdiens.

Ir būts DzN 2x un ēdiens man tur ir licies ok vienmēr. Kamēr es apēdu rīta putru un labprāt ēstu vēl, tikmēr blakus meitene ģība nost no šausmīgās putras un gatavojās bada nāvei

Papildināts 04.09.2019 13:22:

Man kā tējas vispār nedzērājam, DzN tēja likās ļoooti garšīga.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396217