Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

RDzN - ēdināšana. Mīti un patiesība.

Seinna

Tulpiite

vilks
Vel ka sodien atceros, ka bija skabu kapostu zupa. Un tas tomer ir ediens, no ka labak izvairities pirmo laiku.

FirstAustria

Tulpiite
Viņiem ir uzdevums pabarot mammu, par bērnu domā pati mamma, ko ēst un ko neēst.

Un nav kāposts no kā jābaidās,tas jau mīts. Es ar diviem bērniem esmu no pirmās dienas ēdusi pilnīgi visu un baroju ar savu pienu, nevienam nav bijušas ne vēdera sāpes, ne kas cits no manas ēšanas.

aija

Tulpiite
Esmu bijus Dznamā trīs reizes, pēdējā pirms trim nedēļām, nu nav nevienā no reizēm bijusi tā trakā skābu kāpostu zupa. garšīga dārzeņu zupa gan.

lielos vilcienos man viss garšoja ar dažiem izņēmumiem ko vienkārši needu. Pāris reizes nogāju lejā uz Bistro un paņēmu ēdamo tur.

Papildināts 04.09.2019 15:22:

Concorde
Par ēdienu teikt “ pretīgs” ir vairāk nekā neforši. Var garšot un var negaršot, bet pretīgs tur nekas nebija

Tulpiite

Ediens bija ok. Kapostu zupa ari. Un ta skabu kapostu zupa man bija 2013.gada aprili. es to nenosapnoju.

Concorde

aija
Te kāds "foršuma" konkurss?! Es saku kā es domāju, citas izsaka savu viedokli, viņām garšo. Un vēlreiz man tas liekas pretīgs ne negaršīgs.

Cucamonga

Šitas no troņa izkritušās princeses, kurām pateicoties mēs ar savu kaimiņieni, gan Stradiņa slimīcā, tikām lie papildus porcijām, kuras gaidījām “karotes pa tumbočku sitot”. Mēs bijām bufetnieces mīļākas pacientes

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Šobrīd esmu RDzN, saglabājos. Ir ok ēdināšana. Krietni labāka, nekā 2 gadi atpakaļ. Karbonādīte, piemēram, bija, es pat teiktu, izcila. Tik tie ēdināšanas laiki ne pārāk forši. Bet nu jā, ja trāpas kas, ko neēd, tad pie ieejas ir kafejnīca, kur var arī līdzņemšanai paņemt.

Burkaans8

InSta, kādi ir ēdināšanas laiki?

2015.g.septembris

biezpiena sacepums ar kompotu labākais no skolas laikiem.

Dārzeņu sautējums ar gaļu - biezs, garšīgs un tāds īsti mājas gatavots.

Bijām vairāk kā nedēļu, un kafe kāpu tik pēc bulciņas pie kafijas vai tējas!

Greyish

Biju pagājušā gada augustā. Ja vispār tiku pie ēdiena, tad noēdu pa tīro. Bija ok. Nekas izcils, bet noteikti ne šausmīgs vai tāds, ka gribētos jozt uz kafejnīcu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396217