Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

RDzN - ēdināšana. Mīti un patiesība.

Seinna

Putras bija ēdamas, pārējais - kā kuro reizi. Bet par garšīgu un labu to ēdienu nesauktu. Neesmu cimperlīga, garšo svaigi, vienkārši ēdieni.

periri

Tulpiite
Kāpēc no skābo kāpostu zupas būtu jābaidās?

Kā šodien atceros 2013.gada palātas kaimiņieni. Arī šausminājās par kāpostu zupu, bet pašai vīrs picas veda

Papildināts 08.09.2019 07:01:

Intereses pēc ieskatījos Instagram. Re, daži piemēri un komentāri. ttps://www.instagram.com/p/BtvbHk8BBpA/?igshid=10t7fnllx75ck

elii.zee

Biju Rdzn pirms gada. Ēdiens bija super. Vienu reizi, kaut kāda pankūka likās par daudz eļļaina, bet ēdienu gaidīju ar prieku. Un forši, ka neatstāj neēdušu, ja neesi uz vietas, pie māsiņām atstāj,pat dzemdību zālē tiku pie pusdienām.

Wanderer

Biju divreiz - 2017. gada maijā un šī gada janvārī.

Ēdienam nebija ne vainas, tikai man, rīmai tādai, porcijas par mazu likās Zupas, kartupeļi ar kadu gaļiņu, biezpiena plācenis bija, kāds jogurtiņš, garšīgas putras, maizītes ar desu/sieru. Pirms 2 gadiem vīru arī baroja, ja ņēma ģimenes palātu (ar iespēju pasūtīt pat veģetāro variantu, kas zupu gadījumā bija vnk izņemta gaļa no kopējā katla, bet nu centās cilvēki), šogad nē - tas tāds mīnuss, manuprāt. Un man vēl veda papildus, ko uzēst, bet nu vēlreiz saku - rīma esmu

Papildināts 15.09.2019 11:17:

Ā, un abas reizes labā laikā dzemdēju - tiku jau dzemdību zālē pie pusdienām (un pirmajā reizē arī pie vakariņām).

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396217