Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sabojāts cālis?

Kļavaslapa

SanSu

Neietekmē. Visas sadaļas (arī grupu forumi), ko es skatos, man ir saliktas favorītos. Pārējie neinteresē. Man pilnīgi vienalga kādas tēmas parādās Virtuves noslēpumos, vai Grūtniecībā.

Vai nav vienalga!

Maybe

Mani regulāri pārskatāmie 6 forumi ir izvilkti Izlasē, pārējie lielie sadalījumi tāpat vienmēr ir ciet.

Problēma ir tā, ka citiem lielās sadaļas parasti ir vaļā un tagad pēkšņi aizvērtas? Tad tāpēc es sāpi sākumā nesapratu. Mjā, nu nav smuki koriģēt ļaužu paradumus pa savam adminiskajam saprātiņam, piekrītu.

- Нельзя же спать до обеда.
- Льзя.

Turklāt Perētava, kura man parasti bija aizvērta, jo neko perēt negatavojos, ir vienīgā sadaļa, kura tagad ir vaļā. Pārējais viss aizvēries.

Maybe

Mjā. Paskatījos. Nu ko - admini = lohi. Apmeklētāji ik pa mirklim neklikšķinās vis vaļā aizvērtās sadaļas attiecīgi, nepamanīs jaunu tēmu, kas potenciāli varētu ieinteresēt un, attiecīgi, forums kļūs mazlasītāks.

Duraciņi, nu! Kā interesēs notiek šāda sabotāža? Ko? M?

- Нельзя же спать до обеда.
- Льзя.

12345

Savējiem, ja kāds apmaldījies un nevar māju atrast: Leons ir(a) šite:

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18362321-kusties-leon-nav-laika-fidroties-2/

.- Šomāt, ēj, šomāt, ko tu darītu, kad tevi burlaki nosistu?

- Ko tad nu, mīļā, darītu, jādzīvo vien būtu!

Tikko atveeru. Man arii taads sabojaats Caalis. Sabotaazha!!! Kuram tas ir izdeviigi? A nu ka atziistas!

Resnā Žurka

Mjā........... Atpogāju vaļā interesējošās sadaļas, iegāju plāpā, iznācu atpakaļ laukumā, a tur atkal tika lielie virsraksti.

rojs2

es tiešām nesaprotu... tāpēc, ka man nav šī gļuka, man pienākas mīnus?

Here lies a complete and utter psychopath.

robchix

Protams... nav ko izlekt!

Coeo ergo sum!

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.

Kakaškas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396227