Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sabojāts cālis?

Kļavaslapa

Sixpārnis

rojs2
Ko Tu vnm skaiti tos mīnusus?

Hmm, arvien retak velme bus atvert cali, tieshi chakara del... Tapat ka ar delfi - maksas rakstu del. Vnk neveru valja.

administrācijai-

Lūdzu, atjaunojiet veco izkārtojumu.

Nekas cits neatliek, kā salikt visus lasītos forumus savos favorītos.

Kurkulis

Man 'Forumu izlase' aizņem gandrīz visu ekrānu (9 gan), tad nemaz nepamanīju izdarības ar Cāļa sadaļām.

Stulbi! Reti stulbi!

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

A jums nevienam nav ta,ka parskirot lapu,gribu uzspiest nakamos komentarus un ta lapa noiet zemak un uzpiezas uz tam reklamam un katru lapu ta.

Neviena cita saita ta man nav un ari ja caur telefonu eju cali,tiesi tas pats.

tas ta besi...liekas,ka speciali tas notiek,lai spiestu tas reklamas negribot....jeb ari vaina datora?

A jums nevienam nav ta,ka parskirot lapu,gribu uzspiest nakamos komentarus un ta lapa noiet zemak un uzpiezas uz tam reklamam un katru lapu ta.
Ir tā; un tas ir trakoti kaitinoši.

Jaunā versija - izvērst/sakļaut/izvērst utt. lika saprast, ka nemaz nezinu, kurās sadaļās ir mani interesējošie ieraksti. Pat prātā nenāk meklēt!! Atā, cāli!

FirstAustria

A man popig. Netraucē.

Alija

No otras puses - 4 favorītforumi redzami, pārējais vairs nesaista. Diezgan labi, ja grib samazināt klikšķināšanas skaitu. No lietotāja viedokļa skatoties ir savu plusi.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

FirstAustria

selestine
Tas gan man besī. Tā arī ir inbox.lv, kad raksta paroli, tad uzlec virsū reklāma.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396227