Kad izlabos?

OremaD

Slēdza KarlisDelfi: "Oriģinālais jautājums ir atrisināts, novirzāmies no temata.".
OremaD

Kad izlabos cāli, lai nav katra lielā sadaļa jāver vaļā?!

robchix

Ooo, kaarteejais gljuks... domaaju ka man vienam...

Coeo ergo sum!

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.

Es arí gribëtu iepriekšëjo versiju atpakał, jo bija viegli pårskatåma. Tagad ir kłuvis nepärredzami, tas nozímė, ja komentäri skaitä reåli mazinäsies.

Četri vēji

Ļoti neērti. Pirms tam katrs pats varēja atvērt/aizvērt, cik vajag. Tagad vaļā ir tikai pirmā izvēle. Un man jāizvēlas - vai tie ir grupu forumi vai manis atlasītie. Lieki klikšķi kaitina. komentäri skaitä reåli mazinäsies

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

Normālu būtu, ja atcerētos - kuras sadaļas lietotājam vaļā, kuras ciet. Nevis tā kā tagad - pirmā vaļā, pārējās ciet.

Vai nav vienalga!

vilks

SanSu
Normālu būtu, ja atcerētos - kuras sadaļas lietotājam vaļā, kuras ciet.
Manuprāt, pēdējā laikā (nezinu, gads, divi, pieci?) tieši tā bija.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

picka

Gribu visu vaļā - kā bija pirms tam!!!

Varbūt administrācija varētu sniegt kādus paskaidrojumu- vai tas ir gļuks, ka sadaļas ciet vai domāts "uzlabojums"?

garmate

Gribētos konsekvenci. Ja ciet, tad viss viet. Ja kaut kas vaļā, tad tomēr viss lai ir tāpat vaļā.

OremaD

Kāpēc pārnest tēmas administrācija ir naska, bet atbildēt uz konkrētiem jautājumiem atbilstošajā sadaļā nevēlas?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18396229