Kad izlabos?

OremaD

Slēdza KarlisDelfi: "Oriģinālais jautājums ir atrisināts, novirzāmies no temata.".
Undomiel

OremaD
Ko tur daudz atbildēt? Kad admins Vasja izgulēs dzērumu, tad arī ar viņu runās un mēģinās šito visu likvidēt. Pagaidām jāpacieš zināmas neērtības. Šitas laikam ir līko pirksteļu joks, jo parasti asministrācija kārtējos uzlabojumus lepni izsludina trīs dienas iepriekš.

Šitas ir kaitīgāks par smēķēšanu. Padara cilvēkus reāli nervozus.

garmate

Cien. Administrācija, vai es pareizi sapratu, ka konsekvences attiecībā uz perētavu un pārējām sadaļām nebūs?

Domāju, ka administrācijai mēs esam dziļi pie astes, ja nevar pat uzrakstīt īsu konkrētu atbildi uz uzdotajiem jautājumiem.

Administrācija

Labvakar!

Tēmu izvērsums / "aizvēršana" saistīta ar to, ka strādājam pie tā, lai lapa ātrāk ielādētos un risinātu jau sen sāpīgo problēmu ar "lēkājošajiem" baneriem, kas nereti lapas ielādes laikā aizlec priekšā foruma tēmām. IT komanda strādā pie tā, lai pārlūkprogramma atcerētos katra lietotāja izvēles – atvērtās forumu kopas. Līdz tam iesakām izmantot tēmu pievienošanu pie favorītiem, tad Jūsu biežāk lasītās grupas būs virs "Perētavas", turklāt būs atvērtas.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

garmate

Administrācija
Lūdzu tad arī perētavu aiztaisiet ciet. Mobilā versija met ārā un nekādas favorītgrupas tajā gadījumā nestrādā. Ja reiz viss ciet, tad viss. Šobrīd jāšķir pāri perētavai, lai tiktu pie pārējām sadaļām.

Bet paldies par caur puķēm doto atbildi, ka perētava nezin kāpēc ir svarīgāka un šī svētā sadaļa aiztikta netiks.

OremaD

garmate
Man mobilā versija nemet ārā, viss strādā, lasu tikai savus favorītus.

Administrācija
Paldies! Cerams, ka drīz vien atgriezīsies vecā versija.

Naglaarviitni

IT komanda strādā pie tā, lai pārlūkprogramma atcerētos katra lietotāja izvēles – atvērtās forumu kopas

Vai tad līdz šim tā nebija? Es gan smalki nepētīju, bet man vienmēr bija vaļā visas sadaļas, kas vajadzīgas.

Varbūt IT komanda var vispirms izstrādāt programmas izmaiņas, notestēt, izķert bagus un tikai tad palaist lietošanā? Vismaz es tā darīju, kad programmēju.

robchix

Izskataas ka te straadaa tie pashi kas taisija e-veseliibu. Tieshi taapat nespeej kaut ko uztaisiit un iztesteet pirms palaist lietoshanaa.

Nespeejnieku komanda!

Coeo ergo sum!

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.
12345

Ja šo te dara kāds ar tikpat atbildīgu attieksmi, kā pēdējā laikā tiek dzēsti komentāri- ieiet pirmajā tēmā, kas gadās, un izdzēš jebko, kas gadās, lai tik atskaitītos, ka ir kaut kas dzēsts,- nu tad, par ko mēs brīnāmes?

.- Šomāt, ēj, šomāt, ko tu darītu, kad tevi burlaki nosistu?

- Ko tad nu, mīļā, darītu, jādzīvo vien būtu!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18396229