Kad izlabos?

OremaD

Slēdza KarlisDelfi: "Oriģinālais jautājums ir atrisināts, novirzāmies no temata.".
pelēkais nezvērs

Nu, ko lai saka, līkroči atkal "veiksmīgi" pastrādājuši.
Tur tak vajag īpašu talantu, lai tā sacūkotu "cāļa" funkcionalitāti.

Kad izlabos?

Droši vien nekad. Te tak defekts tiek pasniegts par efektu. 

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

pelēkais nezvērs

Ko tur daudz atbildēt? Kad admins Vasja izgulēs dzērumu, tad arī ar viņu runās un mēģinās šito visu likvidēt. Pagaidām jāpacieš zināmas neērtības. Šitas laikam ir līko pirksteļu joks

"За это убивать надо!" (с) "Бриллиантовая рука"

Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

garmate

Viss tāpat lēkā gan kompī, gan telefonā.

vilks

Hmm, atnācis vaļā?

Papildināts 12.09.2019 16:11:

Pagaidām izskatās labi, piesardzīgi sāku priecāties.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

Beidzot viss vaļā

pelēkais nezvērs

Mjā, beidzot nākuši pie prāta un atgriezušies pie vecajām pārbaudītajām vērtībām.

La Femme Fatale ..    

Vaļā atnāca un lec uz leju, kad atgriežās. Nākas skrullēt uz augšu. Riktīgi tracina. Ierakstīju ar domu - a ja nu pilnmēness iespaidā kāds no tehniķiem izlasa un mēģina atrisināt?

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

Cucamonga

Vai šāds skats ir norma? Mēģinu aizmukt no tā dubultcāļa un ko saskatīt...periodiski restartejot aplikāciju

Papildināts 17.09.2019 17:22:

Baigi grūti lasīt

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Dubultjosla traucē. Un favorīti strādā tikai ar pirmo reizi, izvēloties otro reizi, tur ir tikai reklāma. Mobīlajā versijā.

KarlisDelfi

Sveiki!

Ar iepazīšanos Jūs netraucēšu, tam Esmu izveidojis atsevišķu rakstu.

Esmu atbildīgs par jaunajām joslām lapas augšdaļā telefona dizainā. Jauno izvēlnes joslu mērķis ir sniegt lietotājiem iespēju pārslēgties uz citām tiem vēlamām lapas daļām, ko, līdz šim, telefona dizainā nebiija iespējams izdarīt.

Ja ir vēlme noslēpt izvēlnes, nepieciešams vienkārši pavilkt lapu uz leju, jaunās izvēlnes pazudīs, atstājot tikai veco.

Ja ir vēlme atkal redzēt izvēlnes, nepieciešams vienkārši pavilkt lapu uz augšu. Oranžā josla parādas tikai pašā lapas augšā, lai ietaupītu vietu, kamēr iet cauri lapai.

Papildināts 18.09.2019 11:43:

Sveiki, Innochka! Es neesmu drošs, vai Es saprotu minēto par favorītiem.

"Un favorīti strādā tikai ar pirmo reizi, izvēloties otro reizi, tur ir tikai reklāma. Mobīlajā versijā."

Vai es varētu palūgt sniegt vairāk detaļu, piemēram, kā šādu situāciju atkārtot? Ekrāna attēli arī palīdz.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18396229