Kad izlabos?

OremaD

Slēdza KarlisDelfi: "Oriģinālais jautājums ir atrisināts, novirzāmies no temata.".

KarlisDelfi
Uzspiedu uz zvaigznītes, izlasīju jaunumus kādā tēmā, spiežu atkal uz zvaigznītes, un mana saraksts vietā ir šis:

Papildināts 18.09.2019 14:24:

Šajā gadījumā varu tikt līdz savai izlasei tikai atkal caur home un zvaigznīti.

Tieši tā, zvaigznīte šodien gļuko, nerāda sarakstu, kad spiež otro reizi. Turklāt nerefrešojas cipariņš pie zvaigznītes (piem, rādās 1 jauns ieraksts, es viņu atveru, bet joprojām pie zvaigznītes rādās 1. Agrāk uzreiz pazuda).

Vauči! Tiešām? TAS varbūt notiks? KarlisDelfi - prieks, ka beidzot kāds cilvēcīgi komunicē!

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

KarlisDelfi

Sveiki!

Paldies Innochka un BendesMeitina par sniegto informāciju, liels pluss, ka ir pat bilde!

Mēģināšu atkārtot minētās problēmas, visticamāk sniegšu kādu atbildi / atziņas pēc paeksperimentēšanas.

Papildināts 19.09.2019 17:15:

BendesMeitina, vai minētais tika novērots uz viedtālruņa vai datora?

OremaD

KarlisDelfi
Labdien! Vai tiks kaut kā risināta stiprā raustīšanās mobilajā versijā?

KarlisDelfi

Sveiki!

OremaD, uz sava viedtālruņa Es, diemžēl vai par laimi, nevaru novērot neko, ko Es sauktu par "raustīšanos" (Man nav nekāds jaunākais modelis). Es baidos, ka Man būs nepieciešams vairāk informācijas, lai veiktu kādus secinājumus. Ja iespējams, lūgums aprakstīt minēto situāciju nedaudz detalizētāk.

Visiem

Saistībā ar jautājumu par lietu risināšanu, Es vēlētos pieturēties pie mērķa, ka lietas tiek darītas secīgi rindas kārtībā. Protams, ir / būs izņēmuma scenāriji.

Foruma labojumus, šajā gadījumā, Es neveicu uz savu galvu, bet gan saskaņoju veicamos darbus ar saviem kolēģiem. Esmu drošs, ka ne visām šeit minētajām problēmām tiks pievērsta vienlīdzīga uzmanība. Es Jūs labprāt uzklausīšu, kā arī piefiksēšu Jūsu minētās lietas, bet es nevaru dot garantiju, ka tam tiks veltīts laiks. Lai tiktu risināta problēma, būs nepieciešams pietiekami stiprs pamatojums tās labošanai ( piemēram, foruma sadaļu juceklis pagājušajā nedēļā).

Es labprāt informēšu foruma lietotājus, ja problēmas risināšanai tiks dota zaļā gaisma, vai, tieši pretēji, ja ar konkrētu lietu nekas, dotajā brīdī, netiks darīts lietas labā.

Vārdiņus es un man raksta ar mazo burtu. Jūs ar lielo lieto tad, kad runā ar konkrētu personu. Rakstot visiem, jūs ir ar mazo burtu.

Kas tas jaunajai paaudzei par napoleonismu, rakstīt es ar lielo burtu?

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

KarlisDelfi
Mobilajā versijā tie zvaigznītes gļuki. Android. Joprojām ir un drausmīgi kaitinoši. Katra tēma no "zvaigznītes" sadaļas jāatver, ejot caur "mājiņu".

Un tās jaunās joslas augšā ir pilnīgi liekas, tiešām varēji necensties. Tikai nepatīkami noraustās ekrāns. Nu tas, ka tā augšdaļa skrollējot pati sabīdās un izbīdās, nav acij tīkami.

Papildināts 20.09.2019 13:28:

To jauno izvēlni nevarēja pielikt pie esošajām rindām (ja tiešām kādam viņu tik drausmīgi vajag)? Būtu daudz loģiskāk.

Papildināts 20.09.2019 13:33:

Un kurš vispār jums tur izdomā, ka kaut kādi šitādi uzlabojumi ir baigi vajadzīgi? Acīmredzot tie, kas paši forumu ikdienā nelieto.

pelēkais nezvērs

Cik labi, ka man nav tādas superduper "vērtīgas" lietas kā viedtālrunis un atkrīt visa šī jāšanās ar "cāli" viedtālrunī..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

KarlisDelfi

Sveiki!

Undines

Kritika ne gluži saistīta ar tehnisko forumu, bet, kā jau pats biju minējis, jebkāda kritika ir labāka par nekādu. Paldies, noteikti to paturēšu prātā.

BendesMeitina

Paldies par piemēru ar zvaigznīti. Uzmetīšu aci.

Saistībā par izvēlnes joslām, došu ziņu, ja tiks plānotas turpmākas izmaiņas saistībā par šo jautājumu.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18396229