Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

RDzN – kāpēc vienmēr jādzemdē uz muguras

Forshaa

Tikai ziņkārība, nekas vairāk.

Abas reizes dzemdēju RDzN un abas reizes bija jāguļ uz tās gultas, it kā nebūtu citu dzemdību pozu. Otrā reize bija šogad vasarā, tiku izremontētajā istabiņā ar superīgo gultu, kurai var mainīt daļas, līdz ar to arī pielāgot dažādām dzemdību pozām.

Pirmajās dzemdībās bija vienalga, bet otrajās bija nedaudz grūti, prasīju, vai var pacelt mugurdaļu, jo pussēdus vieglāk. Vienkārši noignorēja manu lūgumu (moška bija pārāk straujas dzemdības), tādēļ spiežot pati instinktīvi balstījos uz elkoņiem, lai poza vertikālāka.

Visās vadlīnijās raksta, ka horizontālā guļus pozā uz muguras grūtāk, bet tad, kādēļ tā ir vienīgā poza RDzN? Kāda jūsu pieredze ar citām dzemdību pozām RDzN?

Anais

Pirms 5 gadiem es Rdzn kontrakcijas pārcietu tupot uz ceļiem vai gultā, izspiedu pussēdus pozā.

Varbūt no vecmātes atkarīgs. Līguma man nebija.

Stop chasing shadows, just enjoy the ride /Morcheeba/

Tulpiite

Pirmajas dzemdibas nelava izveleties - mocijos uz mugurus (izspiesana gandriz 3h). Otrajas vecmate lava man pasai iekartoties un finalizejos uz sana ar augsejo kaju pierautu klat (izpiesana 20 min).

picka

Pagājušā gada jūnijā dzemdēju uz sāniem. Pirms četriem gadiem - uz muguras, jo, pārbaudot citas pozas, uz muguras man likās visērtāk. Goda vārds! Brīva izvēle, jo vecmāte ļāva jebkā.

Papildināts 04.09.2019 21:23:

Bez līguma abas dzemdības.

Cooper

Pirms 9 gadiem - uz muguras, citus variantus nepiedāvāja/neieteica (neiedomājos prasīt), varbūt tāpēc, ka EA. Grūti gāja izspiešana. Ar tagadējos pieredzi domāju, ka citā pozā būtu veicies labāk.

Pirms 5 gadiem - cita vecmāte (bez līguma). Ieteica dažādas pozas (guļus uz muguras vispār nē). Viss ok.

Pirms 1 gada - tā pati vecmāte, kas otrajā reizē (šoreiz ar līgumu). Jau zināju, kā gribētu. Kaut arī kājas kā makaroni (jo bija EA), iedrošināja, lai tomēr pamēģinu iekārtoties, kā pati gribu.

teorētiski var dzemdēt jebkurā pozīcijā, pie tam uz sāna ir pat ieteicams, jo nenospiež galveno artēriju, kas piegādā bērnam skābekli. tiesa gan, pirmdzemdētājām tas varētu būt izaicinājums un, ļoti iespējams, arī ne kura katra vecmāte tādas dzemdības grib pieņemt, jo viņai nav ērti.

pati dzemdēju uz muguras bez problēmām, taču pirmsdzemdību kursos man sīki un smalki aprakstīja dažādas pozīcijas.

Tulpiite
otrās dzemdības vienmēr ir daudz ātrākas, neatkarīgi no tā, kādā pozīcijā dzemdē.

FirstAustria

Man abas dzemdības ļāva pašai grozīties kā gribu un kad gribu.

Līgums nebija. Bet abas reizes uzvēlējos tieši uz muguras dzemdēt.

picka

Jā, iespējams, tā nav sagadīšanās, ka otrajās dzemdībām visbiežāk arī atļauj dzemdēt citās pozās (es gan rakstīju, ka man arī pirmajās atļāva, pat mudināja izmēģināt) - jo "taciņa", tā teikt, "iestaigāta" un var atļauties vairāk eksperimentēt. Pirmdzemdētājas tomēr jāuzrauga vairāk un vecmātei acīmredzot labāks redzeslauks, ja sieviete guļ uz muguras.

Un otrās bieži vien ir ātrākas dzemdības, piekrītu. Tur poza maz no svara.

evens79

Pēc divām dzemdībām "kājàm gaisā", spiežot pret gravitāciju,varu pateikt, ka otrajā reizē nekas tur nebija vieglāks un ātrāks tieši izspiešanas procesā. trešo reizi maksāju naudu, gribēju ūdenî, nesanāca, bet piedzemdēju priekš vecmātes diezgan grūtā pozā, trijās kontrakcijās, pāris minūtēs.

Kāpèc dzemdina uz krēsla? viena vecmāte tā arī teica, ja vienā maiņā jāpieņem vairākas dzemdības, tupus rāpus ap dzemdētāju, jebkurš, pat labākais izdeg. muguras viņàm ir čupā. jāiet uz masāžām un rehabilitāciju. tās, kas grib savādāk, nestrādā maiņās, bet strādā uz līgumiem un ņem mēnesī ap 15 dzemdētājàm max. (iespējams, cipars nedaudz atšķiras, bet nu aptuveni)

Jā, 2 gadi atpakaļ dzemdēju RDzN, uz muguras, kājām gaisā, pilnīgi, absolūti man neērtā pozā. Dzemdības gan bija straujas, nebija laika eksperimentēt, bet man arī neļāva nemaz. Ieriktēja, kā viņiem ērti un viss.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396299