Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

RDzN – kāpēc vienmēr jādzemdē uz muguras

Forshaa

dzemdibu nama esmu 3x dzemdejusi, un otraja reize dzemdeju uz galda, bet ar paceltu muguru sedus pozā, man viegli bija un vecmatei nekadu grutibu, jo mans dibenaugstums jau ta pat ka guļot atradās. Trešaja reize biju uz pussāna ar kaju gaisa nebija baigi viegli, bet puika izšavas ka korķis ta pat ar trim pūtieniem pie tikai 7cm atveruma. Gribetos tagad ceturtaja reize uzstadit savus noteikumus bet nezinu vai izdosies, vel laiks briest

evens79

rudzugrauds
aha, uz sāna ar kāju gaisā lido kā korķis ārā pat nesapratu, kas notiek!

KoraKintija

Es laikam esmu viena no retajām, kas RDzN piedzemdēja uz dzemdību soliņa. Tā gan sākumā nebija plānots. Poza tika ieņemta, lai kaut kā vismaz veicinātu dzemdību darbību, un tad viss notika tik strauji, ka atteicos no vannas un gribēju palikt turpat uz soliņa. Bet es jau dzemdību plānā biju ierakstījusi, ka uz muguras negulēšu.

Varbūt man par labu nospēlēja tas, ka blakus bija dūla. Un arī vecmāte trāpījās sakarīga.

Forshaa
Pozas cik saprotu vēl atļauj mainīt, tomēr gandrīz vienmēr dzemdības notiek uz galda, tāpēc, ka personālam tā ir:

1) Visērtāk tīri fiziski, var pasaudzēt savu veselību (piemēram muguru)

2) Visvieglāk kontrolēt procesu (viss perfekti redzams) un visvieglāk iejaukties un veikt manipulācijas (iegriezums, vakuums,stangas utt.), ja rodas tāda vajadzība

3) Ieradumam ir liels spēks

Papildināts 14.09.2019 19:23:

Frivole
Gribēju piebilst, ka tieši uz kreisā sāna

Paula

Dzemdēju pirms pāris gadiem bez līguma. Izspiešana guļus uz muguras bija vājprāta murgs. Lūdzos, ka gribu pamainīt pozu. Vecmāte dusmīga uzbrēca - Ja nejēdz izspiest šādi, tad arī citā pozā neko nejēgsi!

Biju saskatījusies skaistus Māmiņu kluba video, ka RDzN var dzemdēt uz soliņa, var dzemdēt, apķerot bumbu. Vai iekarinoties tādās kā auduma virvēs. Kā tad...

Papildināts 15.09.2019 09:38:

Biju arī uz dzemdību kursiem RDzN. Vecmāte skaisti stāstīja par dažādām pozām utt. Diemžēl realitātē bez līguma tā ir tīra laimes spēle, kāda vecmāte trāpīsies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396299