Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kafe/restorāns,kur var normāli zīdaini ar krūti pabarot

spoko

Vai variet ieteikt kādu kafejnīcu vai restorānj,kurā būtu paredzēta māmiņu istaba,kur aiziet pabarot zīdaini ar krūti? Rīgā vai ne pārāk tālu no Rīgas.

Publiski barot negribas, WC barot arī negribu. Bet uz kafejnīcu gribu (nosvinēt vīram svētkus).

sibilliana

spoko
nav pieredzes, bet varbūt dažām cafe, izvēles kārtībā, var uzzvanīt un pajautāt vai ir tāda telpa?

spoko
Port hotel, pie Ādažiem. Nav viņiem māmiņistaba, bet, par cik tā ir viesnīca ar gana labu restorānu, tad izejot no restorāna, var atrast privātu stūrīti. Barošanai speciāli paredzētas telpas neesmu nekur manījusi. Izlīdzos ar klusu stūrīti.

Ljoljix

A kas liedz piesegties ar lielu lakatu?

Conejito

Laba tēma. Māmiņistaba atsevišķa pagaidām redzēta tikai Ikea, bet varbūt neesmu pievērsusi uzmanību, jo nevajadzēja. Būtu super, ja restorānos bērnu nevajadzētu pārģērbt tualetē un barot pie galda. Jā, ar lakatu piesedzos un baroju, bet, ja paredzētas svinīgākas vakariņas, par godu vīra dzimenei, piemēram ar vīra draugiem un kolēģiem, tāda barošana zrm lakata nav mega ērta.

Conejito
Tirdzniecības centros (arī mothercare veikalos) ir māmiņistaba. Tās istabas mani mulsinājušas vienmēr, jo mani bērni ir bijuši ilgēdāji. Es to istabu mierīgi uz 40-60 min (ar pampermaiņu utt) aizņemtu.

Ikea pārsteidza - ja pamperītis pašam nav, tad pēc tāda varot jautāt info centrā. Neizmēģināju gan praksē šo iespēju. Bet lika vilties, prasot, lai netīro pirms izmešanas ielieku maisiņā. Žēl, ka paši maisiņu nepiedāvā, jo tāds man nebija pa rokai.

Conejito

Oxiss
Jā, es arī par šo domāju. Tā istaba ir viena. Un viss process, ar ēšanu, atraugu, pampja maiņu, var ieilgt. Bet vismaz ir arī vēl parastie pārtinamie galdi tualetēs, lai nav tā, ka, ja māmiņistaba ciet, tad nav galīgi kur glābt avārijas.

Man ļoti patika Polijā vienā t/c redzētā istaba - plaša telpa ar garu solu ar atzveltni un izlietnēm abās pusēs, kur var vienlaikus tusēt daudzas mammas. Vairāki tinamie galdi. Sanāk tāda bērnu ferma. bet man likās ok.

Šajās brīvdienās bijām Jelgavā Chocolate & Pepper. Viņiem nav māmiņistabas, bet pārtinamā virsmā ir salikti pamperi un mitrās salvetes, ja nu viss mājās aizmirsies. tualetē ir mazā uzliekama poda brille bērniem un soliņš, uz kā pakāpties lielākiem bērniem, lai rokas nomazgātu. Man patika šī s nianses.

Oxiss
Ārzemes( pat Lietuvā) Ikea pamperi stāv uz vietas tajā istabā, laikam Lv visus savāc līdzi...

zzubiite

Nesen uzgāju šo lapu www.babyroom.lv

Nezinu gan, cik svaiga ir informācija, bet tur var smuki izšķirot, kas interesē - piem., labierīcības bērniem un zīdaiņiem, un izmetīs veselu sarakstu ar vietām. Tur gan vēl atsevišķi jāapskata interesējošā vieta, lai būtu drošs, vai ir māmiņistaba/tikai partinamais galds utml.

Conejito
O, Jelgava mums šad tad pa ceļam, tur varvūt iebrauksim!

Papildināts 18.09.2019 18:39:

Paldies, meitenes, par ieteikumiem. Ja nav variantu, zīdu kaut parkā zālē apsēžoties. Bet manī tā publiskā zīdīšana rada stresu, bet šo bērnu WC nebarošu (ar iepriekšējiem arī par šo nebiju sajūsmā).

Pašlaik, kamēr vēl silts laiks, izlīdzos ar to, ka pabaroju mašīnā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396345