Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Liepājā- jaunākās atsauksmes.

Princesa

Princesa

Apsveru domu dzemdēt Liepājas slimnīcā.

Lūdzu jūsu atsauksmes par un ap dzemdībām šajā slimnīcā. Kas būtu noteikti jāņem vērā, kas netik ļoti. Jūsu ieteikumi, vērojumi. Vai tika izmantots kāds no atsāpināšanas veidiem? Ģim.palāta?

Agucis_S

Es arī tur plānoju dzemdēt, ģimenes palātai iepriekš jāslēdz līgums, 95.00 eiro.

Varbūt kāda var padalīties pieredzē izmantojot dzemdībās smieklu gāzi?

Shoot4the

Arī interesē

Just shoot for the stars if it feels right

Princesa

Agucis_S
Sazvanīju pašu dzemdību nodaļu. Nav obligāti iepriekš slēgt līgumu tikai uz ģim.palātu. Varot arī tanī pašā brīdī, kad pati iestājies nodaļā.

Flybaby

Princesa
whatt? Nu losenes tad tur sēž, jo es arī zvan>ju un man lika tāpat braukt un slēgt pirms tam, kaut arī tikai ģimenes palāta.

Vendija

Dzemdēju Liepājā 2018. gadā. Iepriekš slēdzu līgumu par ģimenes palātu (ir jābrauc iepriekš noslēgt!), nekādus atsāpināšanas līdzekļus neizmantoju dzemdībās. Ar ārstiem līgumus neslēdzu. Biju tur 3 dienas, kopumā viss kārtībā. Šogad dzemdēšu turpat.

Laist domas brīvi, lai tās skrien klejot...

Agucis_S

Princesa
Man arī lika obligāti braukt, kad aizbraucu uz vietas vēl rindā sēdēju lai noslēgtu līgumu es slēdzu tikai uz ģimenes palātu, neko citu pagaidām negribu.

Papildināts 07.09.2019 11:04:

Princesa
Bet ja tu negribi ģimenes palātu, izvēlēties konkrētus ārstus, kā teikt vnk.laist pasaulē savu mazo, tad iepriekš nav jābrauc. P.s. Liepājā nevaig dzemdību komplektu, tur dodot. Man Kuldīgā vajadzēja, tagad mājās stāv lieks

Princesa

Ģim.palātu ņemšu noteikti. Konkrētu speciālistu neizvēlēšos, zinu, ka visi strādā godam.

Iespējams,man cita lieta, jo skaitos kolēģe..

Es dzemdējusi pirms nedēļas Liepājā. Slēdzu līgumu tikai par palātu. Vecmāte man bija eņģelis. Un visas tās trīs dienas ko pavadīju slimnīca trāpījās kolosāls personāls.

Agucis_S

Ppp234
Vai Liepājā ir tā, ka nākamajā dienā tevi jau laiž mājās?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396407