Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Liepājā- jaunākās atsauksmes.

Princesa

Princesa

Ppp234
Saki lūdzu, kas ietilpst šajās maksas palātās?

Flybaby

Agucis_S
Pirms 2 gadiem mūs ar mazo palaida nākamajā dienā mājās.

Papildināts 09.09.2019 09:32:

Princesa
Divguļamā gulta, skapis, duša, tualete. Bez ekstrām. Vnk tas, ka ir divguļamā gulta un nav ar svešiem vienā istabā.

Agucis_S

Flybaby
Man liekas, ka tas ir mazliet par ātru, lai brauktu mājās. Kāds ir tavs viedoklis? Viss bija ok, ar pirmo bērniņu tik ātri braukt mājās?

Flybaby

Agucis_S
Aha, viss bija labi. Tik pēc pāris dienām bija jābrauc abiem atrādīties. Gan man daktere visu pārbaudīja, gan mazajam visu. Un man puika čakls ēdājs bija.

Papildināts 09.09.2019 10:43:

Agucis_S
Aa, mēs paši baigi prasījāmies mājās. Tā jau varbūt nerakstītu vēl ārā. Bet viss bija kārtībā, tāpēc palaida.

Agucis_S

Flybaby
Sirsnīgi Jums sveicieni šodien, lai viss izdodās mierīgi.

Papildināts 09.09.2019 10:45:

Flybaby
Skatīšos pēc sajūtām, bet ar pirmo laikam sēdēšu cik ilgi varu.

Vendija

Agucis_S
Pēc pirmajām dzemdībām mūs palaida mājās 3 dienā, lai gan mums abām viss bija kārtībā. Ceru, ka pēc otrajām dzemdībām laidīs mājās otrajā dienā.

Laist domas brīvi, lai tās skrien klejot...

Shoot4the

Agucis_S
To dzemdību komplektu tiešam nevajag?

Just shoot for the stars if it feels right

Agucis_S

Shoot4the
Nē, nevaig, to man nedēļu atpakaļ pateica pie līguma slēgšanas. Abi ar vīru vēl nosmējām, ka Kuldīgā gan vaig. Liepāja pati iedodot.

Agucis_S
Nu es arī tā dzirdēju. Mani nepalaida tiku trešā dienā. Varbūt ja viss kartībā var tik arī nākamā dienā lauka.

Papildināts 09.09.2019 18:06:

Princesa
Atsevišķa palata liela gulta,var nākt ciemiņi. Kopējā palāta varēja nākt tikai tētis. Un ja ir ģimenes dzemdībās ,tad protams tētis var palikt pa nakti. Nekas īpašs jau nav,pat TV nav.

Papildināts 09.09.2019 18:07:

Shoot4the
Nevajag gan.

Princesa

Ppp234
Švakas gan tās " īpašās" palātas...pat savs ledusskapis nav? Kā ir ar mazuļu ziepēm, pūderīti? Jāņem pašiem līdz.

Papildināts 09.09.2019 23:17:

Nekādi nestbalstu, ka uz pēcdzemdību palātu nāk baru bariem " īpašie" ciemiņi. Pilnīgi pietiek ar vīra klātbūtni.

Papildināts 09.09.2019 23:18:

Par ātro palaišan mājās- vietējās māmiņas tā var darīt. Es noteikti uz to neparakstīšos. Turpat 90km līdz dzīvesvietai.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396407