Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Liepājā- jaunākās atsauksmes.

Princesa

gamma

Flybaby
Sveika, kas ietilpst tajā dzemdību komplektiņā?

Varbūt kāda zina cik maksā līguma slēgšana arī ar konkrēto speciālistu? Palātu ņemšu 100% un ārstu arī vēlos savu, negribu, lai trāpās piemēram Plužņikova

Vendija

Shoot4the
Liepājā dzemdību komplekts nav vajadzīgs, es tik ņēmu līdzi priekš sevis pamperu un dzemdējamās drēbes, pārējo slimnīca nodrošināja.

Princesa
Privātajā palātā ledusskapja nav, ir kopējais ledusskapis ēdamzāles virtuvē, kur droši var likt savu pārtiku, turpat arī var dabūt karstu ūdeni. Tualetes papīrs bija, bet to līdzi ar biju paņēmusi. Un protams, ka tādas lietas kā ziepītes utml higiēnas lietas jāņem pašiem līdzi.

Papildināts 10.09.2019 09:19:

gamma
Man pirmajās dzemdībās bija tikai līgums par palātu. Un tieši pie dzemdībām bija Plužņikova, satiku viņu divreiz - ierodoties, kad pārbaudīja atvērumu un dzemdībās, kad biju uz krēsla jau. Tā kā dzemdības bija bez sarežģījumiem, neko sliktu par viņu nevarēju pateikt, tik cik, sašuva gan draņķīgi. Savukārt draudzenei, kurai bija problemātiskas dzemdības un viss nenoritēja tik raiti kā gribētos, no Plužņikovas nebija ne grama cieņas vai jaukas attieksmes..

Laist domas brīvi, lai tās skrien klejot...

gamma
Man bija dr Krieviņš nevienu sliktu vārdu nevaru teikt. Nebija sarežģījumi dzemdības.varbūt tāpēc daktere likās normālā. Vecmāte gan bija enģelis -Ingūna Ķuda.

Vendija

Ppp234
Es esmu pie dr.Krieviņas uzskaitē, šī otrā grūtniecība pie viņas. Līgumu ar ārsti neslēgšu, bet būtu ļoti priecīga viņu satikt dzemdībās.

Laist domas brīvi, lai tās skrien klejot...

Hochu

Liepājā dzemdēju divas reizes, janvārī būs trešā reize. Es slēdzu līgumu par palātu, ar personālu neslēdzu.Abās dzemdībās izmantoju smieklu gāzi.Sāpes nenoņēma, bet ļoti palīdz koncentrēties uz elpošanu. Dzemdības pieņēma dr. Krieviņa, vecmātēm uzvārdus esmu piemirsusi, bet katrā gadījumā biju ļoti apmierināta ar personālu.

Mājās laiž izvērtējot veselības stāvokli, draudzeni palaida nākamajā dienā mājās, mani 4tā dienā, jo man radās sarežģījumi.Ar mājās tikšanu es ļoti izvērtētu, jo pēc dzemdībām ģimenes palātā var atrasties ntās dienas, bet, ja piemēram, aizbrauc mājās, un tad ar sarežģījumiem atgriežas slimnīcā, tiek citā nodaļā, kur nav tik labas palātas un personāls.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396407