Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nesaprotu

dvielis

Dzeerveniite, nu bijam jau kopā kādu laiku un bērns piedzima.

Papildināts 07.09.2019 12:17:

Skābais, baigi smieklīgi. Bet ja varētu, tad jau nebūtu slikti. Es esmu ierosinājis viņai pamēģināt seksu ar vel kādu trešo, bet viņa negrib par to pat dzirdēt.

Papildināts 07.09.2019 12:23:

Un kas vispār ir mīlestība? Var būt ka es viņu mīlu. Jūs sievietes saskataties romantiskas filmas un tad domājat ka viss tā arī ir. Es tā nemāku.


20 gadus kopā un nepazīsti savu sievu?? Pazītu, zinātu atbildi.

Varbut ne gluži atbildi, bet cilvēki tak iepazīst viens otru un zin kā izturas strīdus gadījumā.

Elikip, viņa parasti klusē. Bet tad tas pāriet un viss ir normali atkal. Tgad pēdējos gadus viņa grib izrunāties. A par ko runāt? Es nemāku tā. bet laikma pēdējo reiz viņa apvainojās, kad atkal sāka runāt par mūsu attiecībām un gribēja zināt ko tālāk, Es ieslēdzu televizoru un viņa sapūtās un aizgāja. Bet es nemāku runāt un kāda jēga, ja nekas nemainās?

zvirbulis993

Šķiries un nemoki savu sievu!!! Ir sievietes, kuras nekad nespēs piedot krāpšanu (esmu viena no tām) un tava krāpšana ik pa laikam tiks tev pārmesta un būs strīdi, depresīja un raudāšana. Dzīvo vecpuiša dzīvi maini bābas kā cimdus un dari ko gribi, filmē un vēl ko ne, bet nesāpini cilvēku, kurš mīl tevi, bez TĀDA veča viņai būs labāk!@


zvirbulis993, bet viņa teica, ka piedod. Kapēc tad visu laiku man jājūtās vainīgam? Es tacu neietu pie maukām, ja man mājās butu sekss, vai ne?

black sand

dvielis
Nu labi! Es gribu,es nevaru,man vajag! Es,es,es!

Tu labak padoma kada iksa pec sievai gribēt ar tevi seksu vai vispar kaut ko? Ne Tu viņu dzirdi,ne Tev vina interese,Tu viņu krap,runat un ko risināt nepatik.

dvielis
Ev, nu nav šoreiz sanācis. Piekrītu, var izveikt šāda veida eksperimentu, un ir jau bijuši, tai skaitā atklāta joku parodija vēl tagad desu cehā rēgojas, - bet tad ir jāsagatavojas rūpīgāk. Nevar paņemt un salikt jau pirmajā postā visas iespējamās klišejas par vīriešu domāšanu, pie tam koncentrāta veidā, pēc tam spiest uz stereotipiem par sieviešu domāšanu, pārspīlēt ar trulumu un bezjūtību, notēlot tādu teorētisku āzi... nu Nav, piekrīti. Gudrāk tas jādara.... Esmu vīlusies.

Lusesita, nesapratu. Es esmu vīrietis un es sievai esmu teicis, ka man vajag seksu. Tapēc jau skatos porno, ka man nav tik bieži cik gribu. Viņai tik bieži nevajag. Un arī tad viņa nekad nav tā kas ierosina via pati pienāk. Man vienmēr ir jāierosina. Es gribu ka viņa arī ierosina nevis tikai es esmu tas kas ierosina.

dvielis
Vari jau turpināt, taču neredzu ņēgu.


dvielis
Vrb tomēr vajadzētu reizumis parunāt. Tev vajag daudz seksa, vinai parunāt.

Ja esat 20 gadus kopā, tātad abiem ir 35 un uz augšu. Šādā vecumā vēl netiek galā ar šito lietu?

Es, es, es, stirpi lec ārā. Vai spēsi tikt galā, kad sieva ieslēgs to pašu radio staciju?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396441