Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nesaprotu

dvielis

Lusesita, a kā tad turpināt ja nekas nemainas? Tapēc jau te prasiju, cik ilgi man vēl vispār gaidīt.

Papildināts 07.09.2019 13:06:

Elikip, tu ari par to es, es, es. Vai tad tas ir slikti ka es domāju par sevi. Sieva man arī dažas reizes ir teikusi ,ka es esot kā pasaules naba ap ko viss griežas,. Bet viņai jau arī ir tikai es, es, es tas ko viņa grib. Viss ir - dzīvoklis mums ir, es maksāju rēķinus pērku ēst un gatavoju mums visiem.

no malas

Kāpēc tagad, kad viņa teica, ka piedod, nekas nemainas?
--------

Nu, tādas tās sievietes ir =)

a²+b²=c²

dvielis
Jā, dzīvoklis, nomaksāti rēķini, ēdiens ledusskapī un vīrs pavārs - vot katras sievietes sapņu piepildījums! Viss, ko vien sieviete vēlas!

no malas

Un vēl viņas krāpjas. Uzdodas par vīrieti un deso Cālī. Tā viņas dara, aha =)

a²+b²=c²

Elikip, un kas? Daudzām drošvien nav pat tā, vīrs dzer un sit. Es nedzeru un nesmēķēju. Es jau viņai esmu teicis, lai meklē citu ja es neesmu pietiekami labs. Es dāvinu reizēm ziedus un auskarus.

Papildināts 07.09.2019 13:21:

no malas, nē, mana sieva tagad nav pie datora. To es zinu.

dvielis
Sieviete mīl ar ausīm.... Vīrietis ar vēderu.

Ja citām ir sliktāk, nenozīmē, ka tavējai ir viss ko viņa vēlas. Skaties uz sevi vispirms un tad uz citiem.

Milda_BLJINOVA

dvielis
Tak liecies mierà, ne Rev sieve vantages, ne viñas seksu. Ten vienkàrši it èrti tà dzîvot. Sieva, sûkàtàja, porñiki Utd. Tu man sen bûtu apnicia ar savu es, es, man vajag...

Papildināts 07.09.2019 13:32:

Milda_BLJINOVA

labojums. Ne Tev sieva vajadzīga, ne viņas sekss.

Alija

Bet tie auskari, cerams, ar īstiem lieliem spožiem briļukiem, ne jau plastmasas bižutērija.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

magoņmaizīte Berta

AuZskari

MelnaKafija

Tēmu acīmredzami raksta sieviete. Ļoti labi var atšķirt sievietes tekstu no vīrieša rakstīta teksta. Soļo tālāk

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396441