Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nesaprotu

dvielis

Alija

Milda_BLJINOVA
a tu visam, ko raksta, tici??? Neesi taču pirmo dienu Cālī.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Melna Kfija, domā ko gribi. Man nav jātaisnojas visiem kas es esmu. Es tikai gribēju iebraukt tajā, ko varētu domāt sieviete un saprast ko man darīt, via gaidīt vēl vai nē. Laikam jau nav vērts.

MelnaKafija

Muļķe tu esi.

Nē nu labi. Jūs visi domājat ka esmu sieviete. Pieņemsim ka tā. Un ko jūs tad ieteiktu man kā vīrietim darīt? Nē otrādi. Nu ceru sapratāt.

Kā vīrietim tev ieteiktu sameklēt kādu mačo un viņam piedāvāt to, ko prasi no sievas. Varbùt jums abiem iepatiktos un būtu par 2 neapmierinātiem vīriešiem mazāk.

Papildināts 07.09.2019 14:44:

A varbūt dabūtu kārtīgi pa muti

Rudā, tieši ko, tu domā seksu? Ja jā, nu tad tu esi maigi sakot dīvaina. Es sievietēm prasīju padomu par sievu un ko dabūju? Tāpat arī viņu nevar saprast. Ko jūs vispār gribat. Ne tā ir labi ne tā.

Nu, no vīrieša tu noteikti kaut ko dabūtu. Vai nu triperi vai pa muti. Bešā jau nepaliktu.

Skābais

dvielis
Viņa teica, ka piedod man
Ar prātu varbūt piedod, bet ar sirdi nē! Lai tādu situāciju vērstu par labu, tur ļoti daudz jāstrādā pie tā. Iesākumā būtu jāizrunā, kas un kā, pieņemot, ka sarunas rezultāts var būt arī šķiršanās.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

Skābai, danke ka saproti. Es jau mēģinu, bet runāt nemāku. Mīļumu izrādīt arī nē. Gribu kaut kur aizvest viņu, uz j'rmalu piemērma, bet viņa negribot mašīnā kāpt. un ko tad man mašīnu vai pārdot? Nē nu ok - kaut kur jau aizbraucām, bet visu laik nekāda. Kā pieskaros, saraujas un atgrūz. Viņa jau arī teica, ka vai es esmu gatavs gaidīt un ka tas būs grūts darbs. Bet nu jau vairāk kā mēnesis pagājis un atkal viss pa vecam. Nesaprotu ko daru ne tā.

Skābais

dvielis
Tikai mēnesis? Ja nav pagājis gads, tad vispār tas nav nekāds laiks! Ja labi cenšas, var divos gados salāpīt attiecības! Bet, ja cenšas, nevis atstāj pašplūsmā, jo tad vajadzēs vēl vairāk. Nemāki runāt? Izlasi kādu attiecību grāmatu, paprasi sievai, lai pamāca! Daudz klausies, ļauj izrunāties, nepārtraucot pusvārdā! Ja ir kas iebilstams, iebildīsi, kad viņa apklusīs.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396441