Tek augļūdeni 24 ned.

Kriss

Slēdza Kriss: ".....".
mezhapuuce

Kriss
Turaties! Tas labi, ka nav infekcija. Droši vien laidīs antibiotiku sistēmas ik pa brīdim. Labā ziņa ir tāda, ka ūdeņi visu laiku atjaunojas un mēdz arī pārstāt tecēt. USG dzemdes kaklu skatīja? Novilkt ir reāli, bet neviens nekādas prognozes nedos, jo nav iespējams tādas dot. Ir brutāli jāskaita dienas un jācer, ka nebūs infekcija, tad var novilkt tīri pieklājīgu laiciņu. Īkšķi par jums!

Vislabākās domas! Turies! Lai bēbucīts noturas iekšā un viss beidzas labi!

Kriss

Man pie dvīņu grūtniecības udeņi sāka tecēt 24 nedēļā. Gulēju Stradiņos. Mazajiem steroidu potes, pašai AB. Izguleju 9 dienas, tad pašai sākas infekcija. Praktiski novilka maksimumu, cik varēja. Operēja mani jau ar 39 t. Mājas tagad ir superīgs 11 mēnešus vecs jauneklis. Sākums bija traks, 3 mēnešus Bkus pavadījām

Eileili

Kriss

Ļoti žēl dzirdēt, ka tā noticis.
No sirds vēlu lai pēc iespējas ilgāk mazais noturas iekšā un viss jums abiem veiksmīgi!

Kriss

Tikko no usg ūdeni praktiski nav palikusi. Tie kas pienāk tie arī ātri aiziet.. Pozitīvi kad rādītāji ir OK.

Galva tāds apjukums kad nezinu ko domat

Kriss
Stradiņos esi? Man ar tā bija, ka pirmajam mazulim, kuram plīsa augļūdeni praktiski nekas nebija palicis. Īsti jau neko nevar darīt, tik cerēt, lai maksimāli ilgi rādītāji turas labi un nekas infekcija. Izturību.

Tik ļoti labi atceros to sajūtu, cik ļoti biju gatava gulēt, lai mazos noturētu puncī. To apjukuma sajūtu pēc kārtējā usg.

geoo

Manam vienam no mazuļiem (dvīņu grūtniecība) augļūdeņu apvalks plīsa 20.nedēļā. Tā pa kārtīgo, stāvēju asiņainā peļķē. Stradiņos. Pote, izskaidrojums, šoks. Bet neko. Esmu piemērs, ka var izvilkt ar tekošiem/pilošiem augļūdeņiem līdz laimīgam finišam. Piedzima dabīgās dzemdībās 29./30.grūtniecības nedēļā. Visu laiku nogulēju slimnīcā stingrā ārstu uzraudzībā. Zinu,ka man paveicās ļoooti. Jo infekcijas neradās, pati jutos lieliski (cik nu tas iespējam guļot slimnīcā) un izvilkām gana ilgi. Mazie auga un attīstījās labi. Tagad nu jau pirmklasnieki! I` nepateikt, ka tik grūts tas ceļš mums bija.
Klausi ārstus, mēģini priecāties par katru rītu, ko sagaidiet divi vienā, par katru vakaru, ko joprojām esiet divi vienā. Lai izdodas!

Kriss

Dzīvoju UK.

Sodien, vai rīt ja visi rādītāji ir stabili laidis mājas. Bet turpinās AB un temp pārbaude 2x ne edela slimnīcas pārbaudes un ik pa 4h un ja kkas mainās atpakaļ. Tāds viņiem tas plāns.

geoo
Es arī tādu plānu esmu nospraudusi vēl 10 ned ziņu kad izklausās diezgan naivi un nereāli, bet cenšos domāt pozitīvi cik nu tas ir iespējams.

Papildināts 09.09.2019 13:16:

missdaiga
Kāds atlabšanas proces? Tagad viss ir OK.

Ja negribi raksti šeit, gaidīšu pm.

no vienas puses ok, mazāks risks ar slimnīcu infekcijām, no otras- tāpat sanāks staigāt uz pārbaudēm utt. 24 ned laikam ir laiks, kad reanimācija un dzīves saglabāšana tiek pielietota.

Skaiti lūgšanu un viss notiks kā jānotiek. Turies!

Kriss
Kā tu to domā par atlabšanas procesu?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18396473