Tek augļūdeni 24 ned.

Kriss

Slēdza Kriss: ".....".
Kriss

missdaiga
Es biju domājusi ar to ka pagāja inkubācijas periods. Paldies kad padalījies ar savu stāstu.

Kriss
Tas ko tu raksti vispār neiet kopā! Kā var būt " ūdeni praktiski nav palikusi."

Un "Sodien, vai rīt ja visi rādītāji ir stabili laidis mājas."

Desa?

Es_saule
Tev desa, bet reāli tas ir UK! Cik palasu cāli, saprotu, ka mums LV vēl ir ļoti paveicies ar veselības aprūpi

Kriss

Es_saule

Ja tā būtu desa tad es būtu parlaimīga. Un nezInu kam ienāk prātā jokot par šādām lietām. Tā uk notiek medicīna.

Cucamonga

Aylla
Diametrāli pretējs viedoklis. Tik ciniska un tuvredzīga attieksme pret bērnu un māti ir tikai Latvijā

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

BlackCat

Cucamonga
Jo?

Kriss
Kapec vini nevar paturet tevi slimnica? Ja palaiz majas tad cik saprotu pilnigs gultas rezims? Turies.

Kriss
UK medicínas personäla noteikti var pajautät visus jautäjumus, kas uztrauc, un sañemt kompetentas atbildes. Viňi vienmér izstästa par lëmumiem un to sekäm, komplikäcijäm utml.

Cucamonga

BlackCat
“Par katru cenu”, Latvijā nereti ir sacensibas, ka tik izdzīvo, nedomājot par dzīves kvalitāti mātei un bērnam. Briti dara visu, kas ir fizioloģijas un medicīnas iespējās, bez sacensības par “plikiem” skaitļiem.

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Kapriza

Cucamonga
R-eiropaa arii izceļas ar pohujistisku attieksmi smadzeņu audzeeja gadiijumaa. Lai arii tas bija/ir labdabiigs, noteica, nepareizu diagnozi..Tagad draudzene meegina tiesaaties ar slimniicu, jo savulaik, tie lopu dakteri, atklaati ignoreeja magneetiskajaa rezonansee redzamu stamdzenu stumbraa ieaugusu audzeeju.

Papildināts 10.09.2019 07:58:

Apnikuši slavinaat R-ejropas mediciinu. Latvijaa ir cilveeciiga attieksme un loooti labi ārsti. R-eiropaa ir sisteema, obligaataa veseliibas apdr. utt. Bet pats pakalpojums suukaa. Ne velti muuseejie skrien aarsteeties uz LV.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18396473