Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

EA... Jūsu pieredze...

Pundurtrusis

Dzemdeu janvari Stradinos. Bija indukcija un par velti pienacas EA. Duriens nesapigs, anestezioloğe jauna un patīkama. Dūriens veiksmīgs. Dzemdības nesāpīgas, gulēju gultā un gaidiju spiediena sajūtu. Man bija divas devas,kad beidzās pirmā mazliet sāpēja un bija traki drebuļi,nekontralejami. Un vispar bija sajuta,ka esmu piedzerusies.

Nakamajā dienā bija trakas muguras sāpes.

Un kops dzemdibam gandriz katru dienu mokos ar muguras sapem.Nezinu vai tas saistits ar EA.

Piebildisu ka pec EA varot but galvassapes. Bet tas ka kurai.

Ja dzemdetu velreiz noteikti nemtu EA.

dzemdēju ārzemēs un jautājums par EA neņemšanu nebija ne man, ne vīram, ne arī mediķiem (EA ir silti ieteikta jebkurai dzemdētājai). tika dota pults, pati varēju regulēt vai gribu lielāku vai mazāku anestēzijas devu. iesaka tomēr atstāt kaut mazliet jušanu jo tad esot vieglāk dzemdētājai stumt, jo kontrakcijas jūt pati.

pirms dzemdēšanas jākonsultē anestēzists, kurš izvērtē mugurkaulu un izstāsta, kāda pozīcija jāņem, kad tiks durta adata. pašu adatas ieduršanu nejutu vispār, jo tika lietota lokālā anestēzija. iedarbojas teju tūlītēji. man gan sākumā vienu pusi nepaņēma, vajadzēja gulēt uz sāna, pēc tam iedarbojās un vairs neko nejutu. sāpes pirms tam bija neizturamas, daudz ko nemaz neatceros, tikai to, ka vēmu no sāpēm, EA bija pilnīga laime.

pēc adatas izņemšanas neļāva celties pašai kājās, bija jāgaida aptuveni 2 stundas un tad medmāsas klātbūtnē varēju pirmo reizi piecelties pati.

tagad, 8 mēnešus pēc dzemdībām mazliet gan jutīga ir adatas ieduršanas vieta, bet tā varot būt līdz pat gadam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396503