Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā nepieķerties un neieķerties?

zelta_vaarna

Bija man te tēma pirms pāris mēnešiem par to, ka bez vīrieša pie apvāršņa īsti labi nejūtos un man vajag kādu objektu - ar ko komunicēt, satikties, sajusties forši un kuram veltīt savas domas tad, kad nav par ko citu domāt.

Tad nu salasījos komentārus, metu kaunu pie malas un reģistrējos iepzīšanās vietnē, atmetos visus tos, kuriem pat atbildēt neko negribējās vai tos, kuri acīm redzami izvirtuļi/ skolas laikā interpunkciju un gramatiku kā savas ausis nav redzejuši un visādi citādi ir neatbilstoši tipāži, ātri vien sāku sarakstīties ar foršu, inteleģentu vīrieti. Es tur biju izklaides pēc un viņš arī - neko nopietnu abi nemeklējam, abi nesen šķirušies un jaunu attiecību jūgam nav jatavi.

Biju apņēmusies emocionāli nevienam nepieķerties, necerēt, ka man kāds tur emocionāli pieķersies nu un neielaisties ar precētiem. Bet manas apņemšanās pa pieskari - es esmu emocionāli pieķērusies, lai arī zinu, ka viņš ne.

Skaidrs, ka viņam savas sajūtas neteikšu, jo tas mūsu sarakstei un tikšanās reizēm momentā pieliks punktu. Skaidrs, ka tas punkts agrāk vai vēlāk pienāks, bet man tomēr šobrīd gripas lai tas ir vēlāk nekā ātrāk!

Bet man jautājums tīri teorētisks un nākotnei - kā nepieķerties un neieķerties, ja vīrietis ir simpātisks, interesants un šķiet pievilcīgs gan kā sarunu, gan gultas biedrs? vai tiešām tad pēc pirmās kopīgi pavadītās nakts vienkārši jāpasaka paldies, bija patīkami iepazīties un jāmeklē nākošais? Jāuztur līdzīga komunikācija ar vairākiem vīriešiem vienlaicīgi?

black sand

Vispar jau tiešam tas ka komunikācija ir ar vairākiem,atvēsina jutas pret vienu. Cita lieta ka ne katram šada pieeja ir pieejama un ne vienmēr nepieciešama.

Personigi man kopuma vienmēr atvēsina tas ka cilvekam tadu pašu jūtu nav. Jo sanak savu emocionālo enerģiju teret tukšuma jo to nevajag ne viņam ne man.

PuupoliiC

.. nenolasās, ka neveiksmes gadienā iesi uz tiltu tapē baudi, kas jābauda !

Kā neieķerties,,, tak pati raksti : *attiecību jūgs*, ta jau viss čiki

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

Piereģistrējos, lai iekomentētu. Man arī ir tādas sievietes, kuras apkārt sēž un gaida uz to vienu vīrieti, bet kāda tam jēga. Ja zina, ka nav nopietns, tad vajag paralēli meklēt citu. Varēsi veltīt laiku citiem vīriešiem, un iepazīt tos. Ej uz pasākumiem, kaut vai kaut kādā vietā, kur apgrozās vīrieši. Šo izmanto tikai, lai nebūtu izmisums pēc fiziskiem pieskārieniem. Ja atradīsi nopietnu vīrieti, kurš tev patiks, tad šis mīļākais tev nebūs vajadzīgs. Sastādi savu brīvā laika sarakstu, lai nebūtu jāsēž mājās un jādomā par nenopietno mīļāko, satiecies pa reizi, un pārējā laikā aktīvi meklē citu.

no malas

skolas laikā interpunkciju un gramatiku kā savas ausis nav redzejuši un visādi citādi ir neatbilstoši tipāži
---------

Ko dod tā pareizrakstība, ja cilvēks riebeklis. Tu taču attiecības dibini ar cilvēku, nevis pareizrakstību. Pēc tā, kā cilvēks raksta, vispār ļoti grūti viņu novērtēt kā cilvēku.

a²+b²=c²

Ko dod tā pareizrakstība, ja cilvēks riebeklis. Tu taču attiecības dibini ar cilvēku, nevis pareizrakstību. Pēc tā, kā cilvēks raksta, vispār ļoti grūti viņu novērtēt kā cilvēku.

Drošvien, ka nepatika, varbūt likās garlaicīgi, tāpēc piemin iemeslu, ka vainīga pareizrakstība. Sievietes meklē iemeslus kāpēc nepatīk, bet vīrieši parasti saka, ka nesaista.

Patricia L

zelta_vaarna
Ko gribēji, to dabūji! Gribēji kādam piesiet savas domiņas garos vakaros un mocīties neatbildētās mīlas mokās, dabūji. Kāpēc tagad to iznest kā problēmu? Un, vai tā ir problēma? Satiecies, sekso, izmanto visu, ko viņš piedāvā, pati piedāvā izklaides. Kas zin, varbūt radīsies jūtas abiem un būs happy end.

black sand

Nelaime ar ieķersanos ir tanī ka tad kad ieķēries tad citi nesaista un var jau piespiest sevi kontaktet ar citiem bet tas nav tas.

Drizak otradi,ar citiem ir jākomunicē pirms respektīvi uzreiz,tad neveidojas tik ātri pieķeršanas vienam jo kopuma redzi ka daudzi izturas sakarīgi,izsaka komplimentus un citadi jūties patīkami un nav tas izmisums ka ja šis pazudis no Tavas dzives tad lidz ar viņu ari viss labais.

Ja esi emocionālā badā un sekss ir labs, nepieķerties būs grūti. Sievietēm pieķeršanās ir dabisaka, vīriešiem, šķiet, ka ir otrādi. Viņiem nepieķerties ir dabiski, bet pieķeršanās jau ir piepūle un izvēle.

Papildināts 09.09.2019 12:18:

Kur gan lai dabuj tik daudz tos potenciālos citus randiņa biedrus? Paveicas jau, ja atrodas viens, kas patīk un kuru gribās satikt. Tad automātiski pazūd interese par pārējiem.

magoņmaizīte Berta

Bet man jautājums tīri teorētisks un nākotnei - kā nepieķerties un neieķerties, ja vīrietis ir simpātisks, interesants un šķiet pievilcīgs gan kā sarunu, gan gultas biedrs? vai tiešām tad pēc pirmās kopīgi pavadītās nakts vienkārši jāpasaka paldies, bija patīkami iepazīties un jāmeklē nākošais? Jāuztur līdzīga komunikācija ar vairākiem vīriešiem vienlaicīgi?

Ir tāds Satja, viņš skaidro, ka meklējot labu vīru jāuztur komunikācija ar vairākiem, bet gulēt nedrīkst ne ar vienu. Tieši tāpēc, ka Ja esi emocionālā badā un sekss ir labs, nepieķerties būs grūti. Sievietēm pieķeršanās ir dabiska. Savukārt, diezgan dīvaini būtu izvērtēt precību kandidātus, neguļot ar tiem, bet paralēli guļot ar kaut kādu nekandidātu Vai arī gulēt ar visiem, bet cerēt tādā veidā atrast uzticīgu partneri.

Nu tagad jau vairs neko - Satiecies, sekso, izmanto visu, ko viņš piedāvā, pati piedāvā izklaides. Kas zin, varbūt radīsies jūtas abiem un būs happy end.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396535