Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā nepieķerties un neieķerties?

zelta_vaarna

black sand

Nē nu mūsdienas jau it ka viegli teikt "ne ar vienu neguli" bet tad rodas jautajums cik tad ilgi kandidāti (vel jau jautajums uz ko un vai viņi vispar kandidē) taisās to pieņemt.

KasTane

Es te dienās izlasīju i-neta dzīlēs (IG) foršu ieteikumu, tieši šādā jautājumā. Tur bija ieteikums - pašai sev teikt tās foršās lietas/vārdus, kas patīk, ko saka tas vīrietis. Respektīvi, šādi Tu pari sevi uzslavē un nerodas emocionālā piesaiste tam vīrietim. Pati nepraktizēju , nav viedokļa kā tas strādātu, bet ideja gan man patika.

magoņmaizīte Berta

black sand

Satja, kā vecis saka, ka napig tos kandidātus, ja negrib pieņemt, lai nepieņem, jo tad jau esot skaidrs, uz Ko tieši šie kandidē Ja vīrietis vēloties ko nopietnu, un spēj attiecīgajā sievietē to nopietno perspektīvu uzreiz ieraudzīt, kā arī attiecības uzturot un padziļinot - nevilties, tad viņš varēšot arī pagaidīt.

P.S. Tikai atreferēju.

black sand

Es ta visu laiku domāju kas man isti nepatik taja virtuālajā iepazīšanas pasākuma un nupat tik beidzot noformulēju!

Cilveks jūtās vainigs pie tā ka iemīlas! Kas būtība ir samera stulbi un absurdi jo cilveki kaut ka visos laikos vairak vai mazak gājuši viens pretī otram tieši ar merki veidot ciešākas saites,atrast kadu pret ko rodas jutas bet te Tu nonāc kaut kada slazdā kura ja velies cilveka ieguldit tad esi muļķis vai vismaz juties ka tads.

Papildināts 09.09.2019 13:18:

magoņmaizīte Berta
Nu bet te ir so attiecību slazds jo autore tajas stājoties jau deklarēja ka neko isti nopietnu nemekle

PuupoliiC

black sand
... tas slaSC, tais laikos, kad svētdienā gāja uz baznīcu un tvēra to vienīgo: *viņš uz mani paskatijās* bij vēl sū...k, tagad tomēr ir ātrāk, ka saka : - ir, nav, bikses ciet un aiziet !

Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.

magoņmaizīte Berta

Ak, es nez, viņas situācijā ir 3 varianti - turpināt baudīt (un klusībā ciest), varbūt ar laiku rozā brilles nokritīs, jūtas pāries, un taureņi apsprāgs

mukt prom un nākošreiz mācīties no kļūdām - nedeklarēt, nelēkt gultā uzreiz, utt.

noriskēt un godīgi pateikt vīrietim visu, kā ir, un cerēt, ka viņš jūtas tāpat, bet vienlaikus saprast, ka viņam nav pilnīgi nekāda pienākuma justies tāpat.

Concorde

zelta_vaarna
Jums jau bija tā seksa nakts?

liels paldies par komentāriem!

black sand
tieši tā arī jūtos - VAINĪGA! un ir tieši tā kā raksti - citi mani šobrīd neinteresē nemaz. Zinu, ka manam iemīlēšanās objektam nebūtu iebildumu, ja es tagad ņemtu sataisītos uz randiņu ar kādu, bet man negribas, sit mani nost, bet šobrīd vienkārši nešķiet interesanta šāda iespēja

Solitude
Ja esi emocionālā badā un sekss ir labs, nepieķerties būs grūti.

Nu šis pilnīgi par mani - sekss ir vienkārši lielisks un emocionālā badā es tiešām biju - pati ar prātu apzinos, ka izteiktie komplimenti iek burtiski "uzsūkti".

Concorde
bija, bija! Ja nebūtu, tad jau vēl būtu cerība, ka gultā ir tikai ok

magoņmaizīte Berta
nu jā, īsti citu variantu jau nav (ja neskaita variantu, ka viņš pats kādā dienā var paņemt un nozust tādu vai citu apstākļu dēļ

šobrīd sliecos uz baudīšanu un kluso ciešanu - tur vismaz kaut kāda bauda sanāk. Ja visu izbeigšu, tur tik puķņi un asaras. Tas pats, ja par savām sajūtām "izpļāpāšos" - viņš noteikti atstāj tāda vīrieša iespaidu, kuram viegli ir pieķerties, bet kurš pats to dara tikai ar piepūli.

Patricia L

zelta_vaarna
Bet, pēc kā Tu spried/nespried, ka viņš Tev nav pieķēries? Nu,labi, iemīlējies nav un domā par Tevi mazāk, nekā Tu par viņu, bet, ja jau jūs, cik saprotu aktīvi randiņojat, tad jau Tu viņam patīc. Vai tiešām Tev šajā stadijā nepietiek ar komplimentiem, jauki pavadītu laiku, sarunām? Ko nozīmē pieķeršanās? Gribas jau kopā būt dien un nakt? Da normāls attiecību sākums - ar 100 un vienu jautājumu, cerībām, šaubām. Nesaprotu visas tās atšķirības.

Man taads pats jautaajums kaa Patriicijai- peec kaa spried, ka viirietim nav nekaadu juutu/ sajuutu/ plaanu? Skaidri zini, ka vienlaikus paraleeli tiekas un gul ar veel vairaakaam sievieteem? Ja tiekaties tikai juus divi, tad goda vaards neredzu iemeslu, kamdeel lai vinjam nebuutu sajuutu un kamdel lai vinjs negribeetu turpinaat dziljaak, intiimaak un tuvaak??

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396535