Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā nepieķerties un neieķerties?

zelta_vaarna

Dzeerveniite

zelta_vaarna
Turpini baudīt to, kas Tev ir. Nesačakarē visu. Tad jau redzēs, ko nesīs laiks...

Sēdēt un gaidīt nav vērts, tā var aplausties. Autore nav pieminējusi cik viņai gadi, un vai vispār vēl vēlas jaunu ģimeni.

Turpini baudīt to, kas Tev ir. Nesačakarē visu. Tad jau redzēs, ko nesīs laiks...

Es labāk neieteiktu tā darīt, jo var pazaudēt tikai laiku cerot uz to vienu. It īpaši ir vīrieši, kuriem viegli dabūjamas sievietes, kuras izskatās, ka nekad no viņiem nepazudīs paliek garlaicīgas, un viņi pārtrauc attiecības.

Kur iepazīties?

Taču visur. Ir citi iepazīšanās portāli, ceļojumi, semināri, draugu pasēdēšanas, kori (vēl visādi hobiji, salsa utt.), facebook pasākumi (tur bieži var redzēt, reizēm par velti un tīri interesanti), kaut kādas sporta sacensības (šeit jau ļoti daudz variantu, un vīriešiem patīk piedalīties vai nākt skatīties), sporta klubs, peldbaseins, valodu kursos (zinu pāri, kurš iepazīnās mācoties norvēģu valodu), facebook grupas (draudzenei patika komentēt, un tad viņai atrakstīja kāds vīrietis, jau ilgi kopā). Varbūt kaut ko nenosaucu, bet man liekas, ja darīs vairāk, tad arī būs labāk, savādāk sanāks visu laiku būt depresīvai, un mīļākais to jutīs, tad viņam tiešām nebūs vēlme neko mainīt, ja jau sieviete tik viegli pieejama. Vīriešiem patīk sievietes, kuras arī patīk kādam citam, tad tāds sports iegūt sev.

Šitā arī Vartas tēma? Viņa arī sarakstās ar vienu.

Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

shodien
Patricia L
Tas, ka viņam patīku, ir skaidrs. Bet vienīgā maijpuķīte dārzā es arī visticamāk neesmu. Likos ar viņu gan gultā ar domu, ka tā būs pirmā un vienīgā reize, tapēc arī citas/citu sieviešu esamība nelikās nozīmīga gadījuma seksam. Bet tagad man negribas uzdot jautājumus, uz kuriem cilvēkam pārāk liels kārdinājums teikt, ko es gribu dzirdēt ,nevis to, kā ir. Melus neciešu tādēļ nejautāju, neprašņāju un vienkārši klausos, ko man saka un neviļus skatos, kā.tas.iet kopā ar iepriekš teikto,. Šis ni malas gan varētu likties ļoti stulbi, bet man albatrosi galvā no iepriekšējās pieredzes

silapupa
Ģimeni šobrīd nevēlos, jo tik tikko vēl tik šķīrusies. Bet es melotu sev sakot, ka.negribu to vīrieti.

Tas, ka ilgtermiņā nekāda aršana un kopīgas.nākotnes vīšana mums.nebūs, man pat šķiet pieņemami, tik tā šobrīd tik ļoti izteiktā ieķeršanās un pieķeršanās.. bija te tēma.nesen, kur sievieti (?) salīdzināja ar kucēnu - jā, vīrietim viņa patīk, bet ne tik ļoti lai ņemtu sev uz mājām. Šobrīd ar kucēnu man ir vairāk kopīga nekā gribētos, jo plāns bija aizņemt prātu un piedzīvot ko foršu. Forši jau ir, tik tas prāts pārāk aizņemts, ka vairs neklasificējas tīrai izklaidei. Bez viņa jau nebūs labāk, bet šobrīd jutos nedaudz kā krāpēja - krāpju mīļāko, jo izliekos, ka man nav jūtu

Ar tām šaubām Tu pati, iespējams, tās attiecības arī sačakarēsi, lai gan tur varbūt kaut kas varētu arī sanākt. Kas zina!

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons.

Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt.

Raimonds1
gribi teikt, ka sievietei jaaizver acis uz intuīciju un jāiet kā aklajam uz priekšu, kamēr iegāžas upē un buļbuļ...

No manas pieredzes- jo es esmu mazāk aizrāvusies vai mazāk izrādu savu aizraušanos, jo vairāk viņš pēc manis tiecas. Tas nenozīmē, ka jābūt pilnīgi vēsai, nē, vienkārši jādzīvo sava dzīve un jāizturas tā, it kā arī bez viņa viss tev ir labi (un tā tam arī būtu jābūt). Nevajag pataisīt vīrieti par savas pasaules centru.

magoņmaizīte Berta
Satja, kā vecis saka, ka napig tos kandidātus, ja negrib pieņemt, lai nepieņem, jo tad jau esot skaidrs, uz Ko tieši šie kandidē Ja vīrietis vēloties ko nopietnu, un spēj attiecīgajā sievietē to nopietno perspektīvu uzreiz ieraudzīt, kā arī attiecības uzturot un padziļinot - nevilties, tad viņš varēšot arī pagaidīt.

Kā reiz tā ir vislielākā iespēja uzrauties uz precētiem vai kā citādi attiecībās esošiem, kā minimums tādiem, kuriem ir sekss kaut kur citur un tādējādi viņi var uzturēt ilgsošu lenkšanu. Tie nu gan tie īstākie kandidāti.

Mezameita2

undiness
Izskatās, ka jā - paņem kādu regulāro niku un piesprauž tur kauko klāt, piem. Vārnai - zelta, te blakustēmā aļa Ventspils... un tik cepā..

kuras izskatās, ka nekad no viņiem nepazudīs paliek garlaicīgas, un viņi pārtrauc attiecības.
Hmm, ar sievām tā taču ir - nekur jau nepazudīs. Šo es neesmu nekad sapratusi. Vai nav kādas svaigākas tendences šajā visā - vīrieši, kad dabon to sievieti par sievu, palaižas kā vecas piepes - vairs ne ziedu, ne neķītru sms, ne fiksā virtuvē . Varbūt ir kādai, kurš jau 30to gadu joprojām baidās, ka pazaudēs un turpina aplidot?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396535