Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā nepieķerties un neieķerties?

zelta_vaarna

OremaD

Ventspilsss
Varbūt baidās, varbūt ne, bet gadās wiskas...

OremaD
pie wiskas pieder arī vainas sajūta par kaut ko?

Zinu sievietes, kurām neko tādu nevajaga, visu sev nepieciešamo iegādā pašas un vīrs tikai kā budžeta papildinātājs, izdevībai, sadzīvei derīgs. Nez vai tikai kaut kur malā nav kāds, kura dēļ sirds sitas straujāk. Īstenībā vīriešiem tik maz vajadzētu, lai uzturētu sievieti pie a la romantika, ja vien viņus kāds iemācītu. Ar vīrieti domāts - vīrs

magoņmaizīte Berta

lēns un žēlsirdīgs

vislielākā iespēja uzrauties uz precētiem vai kā citādi attiecībās esošiem, kā minimums tādiem, kuriem ir sekss kaut kur citur un tādējādi viņi var uzturēt ilgsošu lenkšanu. Tie nu gan tie īstākie kandidāti.

Es jau nesaku, ka es Satjam visā piekrītu. Zināma pretruna jau sanāk, bet viņš iesaka sievietei vispār nedomāt, ko vīrietis tai laikā dara un ar ko, jo tas uz sievieti nemaz neattiecoties - vai vīrietis tai laikā guļ ar zelta vārnu vai citiem putniem, vai kaut kā citādi iztur, vai varbūt viņš ir tipa vecis35. Sanāk, ka Satjam nešķiet, ka sekss ir tik ārkārtīgi nepieciešams. Par to, vai tā ir vai nav, spriest ne man.

Tomēr, ja tā padomā - sieviete varētu atdoties ātri tāpēc, ka ir tāds fīlings un tāpēc, ka gribas pašai (tieši šo konkrēto tēlu), bet atdoties tikai tāpēc, lai viņš neaizskrien pie citām - sanāk tomēr tizli. Un bezjēdzīgi, jo kas ir tik ļoti nepacietīgs un nesaturošs, tas tāpat kaut kur var aizskriet, tiklīdz sievai kādas problēmas.

la_cumparsita

Kā nepieķerties un neieķerties?

Nelikties gultā.

Jo grib sieviete vai nē, bet seksa laikā ķermenī izstrādājas oksitocīns - mīlestības, pieķeršanās hormons. Vīriešiem tas ķermenī paliek apmēram 3 stundas, sievietes ķermenī apmēram 3 nedēļas. Un tam nav nekāda sakara ne ar prātu, ne domām, ne tam, cik smuks, nesmuks, vai sekss labs, vai nē, saražojas tas oksitocīns un viss.

Tāpēc uzmanīgi ar to, ar kuru likties gultā.

Pavils

zelta_vaarna0109.09.2019, 10:30

Skaidrs, tevi jau var izsvītrot no potenciālo sievu saraksta, par cik būsi staigātāja.

Patricia L

Ventspilsss
Nu, zini dzīvot visu laiku uz adatām (abiem dzimumiem), lai tik sieva/vīrs nepazūd arī nav variants. Visam jānotiek dabiski. Tie smukie aplidotāji, kad dabū to sievieti, varbūt arī pārtrauc to darīt, jo galvenais mērķis sasniegts. Tie, kuri nekad nav bijuši daiļtirsēji un "izdomas bagāti", tādi arī paliek. Un te gaidīt no ābeles čiekurus ir muļķīgi.

Un daudzas cālenes uzsver, ka laksti, apķeršanās un sms viņām nav vajadzīgas. Tieši tad aizbēgtu

Ja mērķis nepiekerties un neiekerties un ir ko ēst, tad dēļ kam vispār?

rozinja

attiecību jūgam
Būtiskākais visā stāstā laikam ir šis. Kāpēc uzskati, ka attiecības noteikti ir jūgs, nevis jauka līdzāspastāvēšana un sadarbība?

Manuskripti nedeg. Tie uzkaras.

Ģimeni šobrīd nevēlos, jo tik tikko vēl tik šķīrusies. Bet es melotu sev sakot, ka.negribu to vīrieti.

Ja tu nevēlies viņu kā savu topošo vīru, un viņš tev nav teicis, ka tu esi pagaidu variants, kamēr satiks to īsto, tad jūsu attiecības var ilgt ilgāku laiku.

ElbaRado

Kā izvairīties no pieķeršanās? Nekā. No jūtām izvairīties nav iespējams. Turklāt tas nemaz nav vēlams. Bet visas iemīlēšanās reiz pāriet. Vai nu izbeidzas, vai pārveidojas par mīlestību.

Vārdu sakot, mazāk funktierē, izbaudi esošo brīdi un tad jau redzēs, kā viss attīstīsies.

1. Nepiedēvē man to, ko es neesmu teikusi. 2. Lasi uzmanīgi. 3. Lieto galvu arī domāšanai, ne tikai matu nēsāšanai.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396535