Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā nepieķerties un neieķerties?

zelta_vaarna

Beatitudinem

Piekrītu black sand

Skaidrs. Tad jau neko vairs. Esi pieķērusies jau. Tagad godam jāpalaiž ...

Papildināts 11.09.2019 23:15:

Tad grūti ko ieteikt. Pati esmu mocījusies ilgākais 5 gadus...kamēr izsāpēja un pārgāja lielā Love

Nav nekur teikts, ka vienīgā, ja vīrietis visu laiku uzsver fizisko pusi.. tak acīmredzami mājieni ar mietu.. neko citu negrib..

Ja nav vienīgā nenozīmē ka neko citu negrib.

O,jā, un sieviete ar šitādu gribēs.. Tur vēl Anniņa un Ilzīte, bet Tu vismīļākā, pie Tevis visbiežāk piestaigāšu.

no malas

misters lielieskais dienā, kad atvēru šo tēmu, atgādināja, ka novērtē mūsu uz fizisko iekāri nevis "mums emocionāli un ikdienišķi jāsatuvinās" vērstās attiecības!
--------

Toties viņš raksta ar visiem komatiem un paplašinātos teikumos =) Visus labumus nevar gribēt, vai ne.

a²+b²=c²

Jā, apmierinājums no interpunkcijas.

MelnaKafija

"o manas pieredzes- jo es esmu mazāk aizrāvusies vai mazāk izrādu savu aizraušanos, jo vairāk viņš pēc manis tiecas."

Ja? Mana pieredze gan cita. Ja man ir simpātijas izrādu nebaidoties. Neko speciāli neslāpēju, neslēpju. Netēloju, ka man tur baigi aizņemta brīvdiena ja tā nav. Un tāpat tiecas satikt vel un vel, bez speciāli izdomāta uzvedības plāna. Cik tas ir dumji.

Lusesita

zelta_vaarna
misters lielieskais dienā, kad atvēru šo tēmu, atgādināja, ka novērtē mūsu uz fizisko iekāri nevis "mums emocionāli un ikdienišķi jāsatuvinās" vērstās attiecības! es tajā brīdī pasmaidīju, bet norijamais krupis palika man (nu un tagad - publiski te) apgremošanai

Patiesībā forši, ka tā pateica. Ja es būtu iekļuvusi šādās attiecībās, tad tāds teksts jau būtu dziedinošs un palīdzētu atkāpties no ilūzijām. Protams, vajadzīgs laiks, lai tas raundaps iedarbotos uz cerību dārziņu, kamēr viss kārtīgi sačokurotos un novīstu, tomēr notikt tas notiktu, un paldies par to.

Iespējams, nu sāktos pārdomas, kā bez pazemošanās un manipulācijām otram darīt zināmu savu lēmumu... Ja tāds būtu negrozāmi pieņemts, es pateiktu, ka izlēmu vairs netikties, jo redzu, ka tādas attiecības tomēr nav man. Jā, bija ļoti labi, paldies, bet pienācis laiks.

Jo laiks taču tik un tā pienāktu. Ja tu zini, ka šī banka bankrotēs, tad turpināsi investēt, līdz sagaidīsi tās paziņojumu vai izņemsi ieguldījumus un pirmā slēgsi kontu?

Ā, nu dāmu romānos gan šis ir ejošs sižets. Saiet kopā dēļ seksa sportam un veselībai, tad pamazām kādam ledus šķemba sirdī sāk kust... Pa vidu ir variācijas: viens vai viena pasaka, ka izstājas, jo ir pa īstam ieķēries./ -usies, otra persona dabū apdomas laiku, lai beigās atzītu to pašu... vai arī pamazām sajūt mīlu un pieķeršanos utt... Tomēr pārāk uz šito fabulu paļauties nevajag. Romānā vēl būtu tā, ka Lieliskais tā pateica tikai tādēļ, ka arī bija ieķēries un mēģināja izdabūt pretēju atbildi... ha ha.

Izlem pati, ko jūti. Es nespēju sev melot, tas ir graujoši pret psihi un organismu, tāpēc stātos ārā ar godīgu, bet par daudz neatklājošu tekstu, bet pārējo atstātu likteņa rokās, neko īpašu negaidot.

Patricia L

Pirmkārt, viņa sev nemelo. Jau ir atzinusi, ka ir jūtas. Un, kas tur graujošs? Mīlas jūtas pašas par sevi ir skaistas. Un, kāpēc jāizstājas, ja ir labi un pati uz tādām attiecībām parakstījās. Kā tad ar mirkļa baudīšanu?! Ja izstāsies, tad sāpes būs lielākas. Un autore saka, ka kopdzīvi nevēlas, tad kāpēc meklēt citu ar līdzīgu vai sliktāku scenāriju.

Bet, ja bišķi ārpus tēmas, tad, ja seksam, tad tikai seksam, satiekas motelī, nokniebjas un pa domam. Līdz nākamai reizei ar šo pašu vai ciu. Bez sarunām un randiņiem. Šāda veida attiecības jau ir attiecības. Šitā ņemties ar nemīļu cilvēku, es pat nespētu. Ja tā padomā, tad jaunībā tādas vien bijušas, ja jau nekas nav izveidojies. Bet bija forši līdz dabīgi izbeidzās.

Un kāpēc jau sākumā var veikt tādu uzstādījumu, ka neko negrib, tikai seksu. Atulba muldēšana, lai sevi parādītu nez labākā gaismā? Neatkarīga. Es pati nekad nedefinētu savas vēlmes, ka gribu tikai seksam. Jā, puritāniska vecene, bet tas ir pretīgi. Nekādai veselībai tas nav vajadzīgs un kāda tur bauda ar svešu veci. Phē.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396535