Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā nepieķerties un neieķerties?

zelta_vaarna

black sand

Vīrietis tomer apraksta divas galējības un gluži iespejams nav gatavs tam ka nu tik būs baigā satuvināšanās un hops esat pāris bet ari viņa uzvediba neliecina par to ka tas ir tikai un vienigi sekss. Taja pat laika daudzas attiecibas ari bez tukšas muldēšanas iepriekš par to kam tās bus paredzētas,mēdz attīstīties un iet savu gaitu lidz dabiski novīst abiem nekļūstot par pāri līdz nāve šķirs. Kada bridi vnk jutīsi ka Tavs ieguldijums pārsniedz atdevi un vīrietis kļūs neinteresants.

zelta_vaarna
Mana pieredze saka, ka tavas vēlmes nereti nesaskan ar tavu uzvedību, lai arī tu zini, kā tu domāsi un rīkosies, jo tu neesi bijusi šādā situācijā un stāvoklī līdz tam, tāpēc nezini sevi un savas reakcijas. Pieņem, ka sāpēs. Neieķerties pie taviem nosacījumiem nav reāli, varbūt abiem, bet kas to lai zina.

Xsensy
skaidrs, ka esmu gan pieķērusies, gan ieķērusies! neloloju ilūzijas, ka sniegakaraliene minētais mājiens ar mietu ir tikai cilmperlēšanās no vīrieša puses

Lusesita
liels paldies par šo komentāru! kad vīrietis to atgādināja, man tas bija sāpīgi, lai arī smaidīju un to neizrādīju! bet mani tas nedaudz "atsēdināja" un lika padomāt. tagad sev atzīstu, ka esmu pieķērusies un ieķērusies un citādi nemaz nemācētu ne šajās, ne nākotnes attiecībās - es tāda neesmu. un nu es gaidu, kad mans cerību dārziņš būs sačervelējies un manī būs tāda forša apņemšanās pateikt paldies par pavadīto laiku un ar labu nevis sāpīgu sajūtu atvadīties

Patricia L
nu skaidrs, ka kaut kādas attiecības tās bija/ ir. varbūt šis ir gudrs veids kā man nesāpīgi tās izbeig un ļaut tām nomirt dabīgā nāvē... tik pat labi nonāca vīrietis pie secinājuma, ka mums nekas nopietnāks nesanāks, bet pašam gribas paturēt mani tuvumā tikai seksam, kamēr neatrod ko citu. variantu ir daudz un es par tiem visiem pat domāt šobrīd negribu.

Šobrīd ir sajūta, ka kopš jaukā atgādinājuma mūsu komunikācija no viņa puses ir nedaudz piebremzējusi un es virsū neplijos - laikam jau šo uzrakstot, viss ir skaidrs... un pie šāda scenārija, pat arī aicinās mani uz tikšanos seksam, man tiešām negribēsies

no malas

nu es gaidu, kad mans cerību dārziņš būs sačervelējies un manī būs tāda forša apņemšanās pateikt paldies par pavadīto laiku un ar labu nevis sāpīgu sajūtu atvadīties
--------

Var arī nepienākt. Labāk pieņemt apzinātu lēmumu, un tad tā arī darīt. Vai nu arī pārdomāt un apzināti izlemt tā tomēr nedarīt =) Bet tavā gadījumā labāk būtu izdarīt.

a²+b²=c²

no malas

prātīgi noteikti būtu nepieņemt lēmumu par palikšanu, jo es melotu sev, ka man pietiek..beigās klusībā mīlētu un censtos savu emocionālo pieķeršanos realizēt caur fizisko un būtu emocionāli pilnīgi sagrauta, ja mans mīļotais mīļākais uzsācis attiecības ar kādu un es viņa ikdienā vairs neiederos!

no malas

Nu tad tā arī dari. Šis ir tukšs numurs. Laiks visu dziedē, un meklē nākošo.

a²+b²=c²

Lusesita

zelta_vaarna

Rūgtās zāles būs iedarbīgas... sāpe būs, bet jāpierod. Un reizē būs arī atvieglojums. Dažreiz ir tā, ka vnk jāsēž malā un jāskatās, kā upe plūst.

Man šķiet, tu pati visu jau ļoti labi saproti un šobrīd rīkojies saskaņā ar sevi un pareizi.

Uztver kā pieredzes skolu.

Alija

zelta_vaarna
Cik īsti reizes jūs esat tikušies? Cik ilgas ir jūtu fiziskās (nevis virtuālās) attiecības?

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Lusesita
Uztver kā pieredzes skolu.

tā ir, skola jau atkal piedzīvota! šķiet tādēļ arī es vēlējos "neko nopietnu", jo man gribējās bez sirdssāpēm, pat ja tās ir salīdzinoši vieglas, un bez vientulības izjūtas beigās

Alija

Cik īsti reizes jūs esat tikušies? Cik ilgas ir jūtu fiziskās (nevis virtuālās) attiecības?

šķiet, ka tikušies un bijuši arī fiziski tuvi esam kādas 8 reizes 4 mēnešu laikā (traki maz, ja tā paskata), bet runājuši esam katru dienu. to, kurā brīdī man parādījās kaut kādas jūtas, es nezinu, jo es izlikos ne tikai viņam, bet arī sev, ka to nav

Ja tik reti bija sekss, tad skaidrs, ka bija vēl partneres.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396535