Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā nepieķerties un neieķerties?

zelta_vaarna

Melissa

Vispār jau to sauc friends with benefits. Mūsdienu tendence. Cilvēki iepriekš bijuši sāpināti, baidās uzsākt attiecības, ir egoisti, bet tomēr ar pliku seksu nepietiek, vajag arī ar kādu ar ko dalīties ikdienā, emocionālo saikni. Tikai rezultātā kādam tāpat sāp... Nesaprotu, kāpēc cilveki baidās veidot nopietnas attiecības. Bail no sāpēm? Ja neizdosies attiecības, tad neizdosies. Būs sāpes, jā. Šajā gadījumā ir filozofēšana, kaut kādas robežas, ja nu viņš/a tomēr jūt utt. Kāpēc sev sarežģīt dzīvi? Tad vai nu tikai ir sekss, ja jau tik ļoti gribas vai nopietnas attiecības. Vai arī vienatne. Šķiet, ka friends with benefits cilvēkiem vairāk bojā dzīvi nekā dažu mēnešu attiecības. Vismaz paliek atmiņas - "jā, man bija tāds Jānis". Bet kas paliek te?! Kaut kāds nesaprotams surogāts.


Ja tik reti bija sekss, tad skaidrs, ka bija vēl partneres.

Ne visiem vīriešiem vajag bieži, citiem pietiek arī ar 2 reizes mēnesī.

Mezameita2

Saprotu vēlmi emocionāli pieķerties, sievietēm tā tiešām ir izteikta... bet te nevar īsti izprast, par ko vīriec priecīgi ziņo, ka attiecības uz iekāri... seksis tak tik 2x mēnesī bijis, galīgi neliekas dominante šajās attiecībās...

Šajā gadījumā (ja tāpat nolemts neturpināt, tad jau nav ko zaudē jautājot) pajautātu vīrietim konkrēti - vai gribi biežāk/vairāk, vai vēlies attiecības vai nē... pateikt skaidri un gaiši, ka ir pienācis pagrieziena punkts - vai nu šķirties pa draugam vai pāriet tuvākā fāzē.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396535