dzīvokļa kredīts

kolizejs

Slēdza kolizejs: "paldies".

JanisB

Paldies par skaidrojumu! Ja tas tā ir, tad tas tikai priecē manu sirdi (esmu NĪN jaunajā projektā pirkšansa procesā)

Dzīvoklis uz mana vārda būs otrais īpašums, bet ja uzraksta uz sievas/vīra vārda? Tad Altum der?

AsTheCopperStatue

Taču, ja tas nav pirmais īpašums, tad Altum nepienākas, ja pareizi atceros.
Lūdzu precīzāk par šo. Ja man procesā ir mantojuma lieta lauku mājai, vai man Altumu iedos, ja Rīgā dzīvokli pērkam?

Как медное изваянье

Altum piešķir tikai pirmā mājokļa iegādei, nesen kolēģis arī bija paņēmis dzīvokli un gribēja pirkt vēl zemi, Altum pateica, ka jums jau ir īpašums un atbalsts vairs nepienākas.

Par pārreģistrēšanu uz sievas vārda gan nezināšu.

Dzhila
Vai bija plāns iegādāties domājamās daļas no zemes, kas piekrīt nekustamam īpašumam, vai kādu citu ar dzīvokli nesaistītu zemes gabalu?

Citu zemes gabalu, ar dzīvokli nesaistītu.

Tulip

Varbūt kāds zinās teikt kā ir ar tiem, kas pārtiek no dividendēm, vai bankas dod kredītus mājokļa iegādei? Vai obligāti jābūt darba vietai, darba līgumam un algai?

Vai kas ir mainījies, un Altum vairs nedarbojas, ja jau ir viens nekustamais īpašums? Pirms 2 gadiem nopirkām otro īpašumu uz mana vārda, un vienīgie nosacījumi bija, ka ģimenē ir nepilngadīgi bērni un Altum vēl nav izmantots. (Pirmais īpašums bija pirkts sen, kad tāds Altum vēl nebija)

Vienīgais iemesls, kāpēc izmantojām Altum, bija atlaide tai milzīgajai nodevai. 2% tiešām ir ļoti daudz.

Tad varbūt kolēģis jau bija izmantojis altum, pērkot dzīvokli, varbūt tāpēc nedeva. Precīzi nezinu, es pati izmantoju Altum jaunajiem speciālistiem.

Ja nedēļa nav noteicošā, tad var noriskēt caur Altum...tur ir vairāki nosacījumi. Tikai jārēķinās, ka iesnieguma izskatīšana arī maksā naudu.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18396591