Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kā saprast?

Anita120

Tulīt jau jadzimst otram bērnam,bet ir radies jautājums vēlejos dzirdēt citu mammu pieredzi.ar pirmo bērnu uzreiz sapratu kad ir sākušas dzemdības,jo pirmie bija ūdeņi.tagat esmu nesaprašanā vai gaidīt,kad tikai vēdera lejas daļa sāpes vai arī mugura.pirmajās dzemdibas sāpes bija gan uz muguru gan uz vēderu.uz slimnīcu jabrauc,kad sāpes atkārtojas ik pēc 5min

Anita120
Man nesåkäs ar üdeňu noplüşanu, bet ar regulåräm kontrakcijäm - savelk/saspringst vėders un atlaiż. Vëläk jau pievienojås kontrakciju laikä såpes pa vidu vėderu, kaut kas lídzígs vėdergraižu såpëm. Un tas viss regulåribub samazinoties interväliem.

Nebaidies, nepalaidísi garäm dzemdíbas

Lolii

Sāpes var atšķirties, galvenais ir intervāli. Man piemēram, sāpēja tikai mugura, visu nakti nogulšņāju domājot, ka dīvainas muguras sāpes, bet kad sāka sazīmēties intervāli tad sapratu.

adaata

Anita120
Ja dzemdību iestāde netālu, nebaidies taisīt viltus trauksmi. Labāk tā

Otrajās ierados jau ar 8cm atvērumu, bet pašai nelikās, ka tas process jau uz beigām iet.

Astrens

Anita120
Man bija ļoti līdzīgi kā raksta mea! No sākuma īsti nesapratu vai sākās, jo pirmais bērniņš. Tad kad jau nepalīdzēja nekas mazināt sāpes, tad sapratu, ka japošās uz randiņu ar meitiņu. Intervāls starp sāpēm no sākuma bija neregulārs, kas liecinātu par mācību sāpēm, bet pēc kadam 2h jau bija viss tākā tam jābūt.

Šoreiz gan būs līdz dzemdību iestādei jabrauc apmēram 40min.

Papildināts 10.09.2019 16:19:

Man arī tā ir bieži,kad savelk vēderu kā akmeni un pasāp pēc tam atlaiž.tāda garā dzīvojos gaidu savu otru čali.

Ar pirmo bērnu nezināju ko nozīmē “nogāja ūdeņi” jo tos pārdura pie pilna atvēruma. Sāpeja šausmīgi mugura. Ar otru bērnu nezināju ko gaidit. Dzirdēju, ka otras ir ātrāk bet sagatavojusies nebiju Naktī sāka vilkt lejas daļu, kā pirms mēnešreizēm. Pēc pusstundas jau vilka pamatīgi, tad ar katru minūti stiprāk, stiprāk. Sāka sāpēt līdz vemšanai (pirmās dzemdībās nebija EA), tad atkal miers. Padomāju, ka japacieš...bet iekšā kaut kas lika brauk uz DZN. Pēc vel kādiem 10-15 min jau sākās pamatigas konrakcijas...jau gribēju, lai man iedur EA. No pirmās vēdera vilkšanās līdz piedzima otrais bērniņš - kopā nepilnas 3( trīs) h. Ļooooti laimīga, ka tomēr negaidiju bet aizbraucu. Jo kad piedzima es raudāju no laimes...nezin kā viss būtu ja tomēr paliktu mājās.. .

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396597