Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Sadomāšanās vai grūtniecība?

Lielaine

Sveikas!

Zinu, kā vēl ir kāds laiciņš, lai tiktu skaidrībā ar to vai ir grūtniecība vai nav, bet prāts nav mierīgs un gribējās parunāties.

Šoreiz tie simptomi tādi, ka šķiet grūti tos būtu izraisīt sadomājoties vien, un pat līdz šai dienai visu novēlu uz slimošanu, jo tikko kā reiz biju izslimojusies, bet šodien atnāca analīzes un esmu veselāka par veselu. Diemžēl, pēc pašsajūtas tā galīgi nešķiet, jau 6 dienas ir stabila 36.9 temp. un nenormāls nogurums, kas priekš manis pilnīgi un galīgi nav raksturīgi. Tāpēc aizdomas sāk krist uz grūtniecību. Tikai jautājums vai tiešām tik ātri man ķermenis jau var reaģēt. Protams bez temp., un noguruma ir arī citas pazīmes, gan baltie izdalījumi, gan gremošanas traucējumi utt.

Sekss bija 31. augustā, kas iekrita arī ar ovulācijas laiku. Mēnešreizēm jābūt 16. septembrī. Testu uztaisīšu rīt no rīta, kaut šķiet, ka vēl tāpat būtu par ātru, lai kaut ko rādītu. Bet, lielāko nemieru galvā nedod tas vai tiešām mans organisms var būt tik jūtīgs, ka tik ātri reaģē? Varbūt vēl kādai ir bijis līdzīgi?

zvirbulis993

Lielaine
Visādi jau gadās, bet nu man īsti neticās, kad var tik ātri parādīties pirmie grūtniecības simtomi! Sagaidi mr datumu un tad būs lielāka skaidrība!

Īsti nezinu vai būs vietā mans komentārs, bet tomēr uzrakstīšu: liels nogurums un neliela temperatūra bij vienīgie simtomi man pie Laima slimības.

Plānojot bērniņu esu izbaudījusi visus iespējamos gr simtomus ne tikai nogurumu un izdalījumus, bet tāpat arī jūtīgas krūtis, izmaiņas ēdienkartē, uztveri uz smaržām, sāpīgu vēdera lejasdaļu ar krampveida sāpēm un ieilgušu ciklu! Viss ir mūsu galvā, mēģini novērsties un nedomāt par šiem simtomiem

Daudz kas var būt galvā, bet, ja godīgi, man iepriekšējā grūtniecībā milzu nogurums bija jau 11 dienā pēc ovulācijas (taisīju testus, tāpēc zinu, kad tas bija). Braucu tieši tajā dienā vairāk nekā stundu ar mašīnu vienā virzienā, un pat kafija nepalīdzēja vispār. Uztaisīju testu vakarpusē un pozitīvs. Nākamajā dienā HCG jau virs 100 bija. Citi simptoni gan bija vēlāk, bet nogurums loti ātri parādījās.

Kad zini testa rezultātu, padalies!

zvirbulis993
Paldies par komentāru, rīt došos pie ģimenes ārsta, skatīsimies vai vēl uz ko citu varētu novelt vainu.

ZaneZane123
Oh, nu tad rīt no rīta būs jāskatās ko tests rādīs, mazums, varbūt jau uzrādīs.

Superbeibe10

Lielaine
Ko tests rāda?

Feeebe

Nu... man tests uzrādīja pozitīvu 8. dienā pēc ovulācijas. HCG otrā dienā bija 10. Bet nogurums un vēlme iet gulēt 20.00 parādījās jau dienu iepriekš. Tā ka 11 dienas pēc ovulācijas jau noteikti nav par agru testam.

Es kad ļoooti gribēju būt stāvoklī man arī likās,ka es izjūtu visus simptomus pat pirms MR. Bet nu ir sievietes,kas tiešām jūt ,ka paliek stāvoklī utt,bet es kad tiešām paliku stāvoklī- nejutu neko,izņemot klasisko PMS,ka 100% zināju, ka tūlīt,tūlīt būs menešreizes.

Man grūtniecības pazīmes parādās katra cikla beigās, kaut gan - dažas no tām ir nepārtraukti, piemēram, nogurums bet, kad sāku mērīt bazālo temperatūru, tad uzreiz skaidrs, ka tūlīt būs MR (temperatūra nokrītas), tas gan netraucē turpināt cerēt uz to, ka ja nu tam ir cits izskaidrojums... - un pat tad, kad sākas MR, turpinu cerēt, jo asiņošana neizslēdz grūtniecību!

Uztaisīju testu, bet tests izrādījās brāķis - parādījās otra bāla strīpiņa, bet otrā pusē, kur tai būtu jāparādās.

Aizgāju pie ārsta, pateica, ka nezina, ko lai man citu izmeklē, jo nesen visas analīzes taisītas, viss ideāli, tāpēc aizsūtīja uz Gulbi. Tagad gaidu kad atnāks rezultāti.

Man gan nav gadījums, ka pašlaik ļoti gribētu palikt stāvoklī, tāpēc sadomājusies itkā ļoti neesmu, aizdomas varbūt bija pēc pazīmēm, bet par šādu iespēju tikai vakar sāku reāli domāt, kad saņēmu rezultātus, ka ar veselību viss kārtībā un uz slimošanu to visu nevar novelt.

Šodien visu dienu domas maļās pa galvu. 50 uz 50. Itkā nevajadzētu būt, bet atkal itkā varētu būt, jo tik daudz kas sakrīt. Nācu uz mājām un tik nenormāli sagribējās saldu padzērienu, ka nopirku Fantu, neatceros kad pēdējo reizi būtu dzērusi šādus dzērienus, bet izrāvu vienā rāvienā. Kaut kā dīvainis šis viss.

Atnāca rezultāti no Gulbja. Stāvoklī neesmu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396605