Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Turcija 2020!!!!! Atsauksmes, komentāri:)

Landra

Skaistnatrite

Esmu bijusi jūnija pirmajā nedēļā man jūra bija par aukstu, bet baseini bija silti un rozes ziedēja pilnā plaukumā un daudz eksotiski ziedoši koki. Bet es izvēlos tomēr priedes, nevis vietas ar palmām. Katram savs.

Mums arī doma braukt, augusta beigās vai septembra sākumā. Brauksim ar zīdaini un 9 gadus vecu bērnu. Gribās, lai viesnīca ir tuvu lidostai, lai ir arī sekli baseini, vēlams, smilšu pludmale, lēzena. Varbūt ir kādi ieteikumi?

Ā, un vēl par labu cenu

Papildināts 18.09.2019 18:22:

Maija beigās, šogad man arī jūra vēl šķita neomulīga, peldēties varēja, bet tā kā Lv, ne Turcijā

Aigun

Es_saule
mēs tiko ar 9gadnieci bijām augusta beigās pirms skolas Grand Park Kemer (Starp Antāliju un Kemeru = 40-60 min.no lidostas) - viesnīca 2019.gada pavasarī renovēta - viss jauns, ir kalniņi, bērnu baseins, lielais baseins un sabērtas smiltis, lai var ieiet normāli jūrā. Saldējums gandrīz 24h pieejams (bērniem prieks) - vienīgais mīnuss, ka nav gandrīz zaļās teritorijas un land view numuriņiem ir "franču balkons", bet cenas ziņā sea view īpaši dārgāks nav - tā ka uzreiz jāņem sea view (viesnīcā samainīt ar piemaksu pat nav iespējams).

P.S. par Turciju oktobrī - brauksim jau trešo gadu skolēnu rudens brīvlaikā uz Akka Antedon - nav ne vainas - ap +23+26 un jūrā arī vēl var ielīst mierīgi. Tik pagājušogad nepaveicās - 2 dienas bija vētra - tad nu izmantojām laiku ikgadējai Akvariuma apskatei

Nav nekā tāda, ko cilvēka sirds nespētu saprast, ir tikai lietas, ko cilvēka prāts atsakās pieņemt..

Aigun

Ar ko jūs no viesnīcas braucāt uz akvāriju? Ar sabiedrisko transportu? Kādu?

Komentārs tiek sagatavots elektroniski un tas ir derīgs bez paraksta.

Landra

Aigun
Cik maksajat? Neredzu cenas sai viesnicai

Landra

Varbut ir kadas realas atsauksmes par Sherwood dreams reaort, Belekaa?

Mazinja

Aigun
Padalieties lūdzu par izmaksām, kādas cenas akvārijam un kā līdz turienei nokļūt? Arī domājam par septembra beigam oktorba sākumu ceļojumam. Meklējat Jūs visu paši vai caur aģentūru?

The purpose of our lives is to be happy.

Sveikas! Kā ir Turcijā oktobrī, skolēnu brīvlaikā?

Aigun

zhanetta
Mazinja
Par akvāriju - ņēmām no tā paša TezTour - cenas neatceros, bet bija padārgi - jo tur ieejas biļetes dārgas pašas par sevi - 4 vienā kā sacīt jāsaka -

1) Terārijs

2) Kino 5D - ceļojums okeāna dzelmē

3) Sniega istaba - iedod kombinzonus un bahilas - un var doties slidināties ar pūšļiem no kalniņa plus ledusskulptūras u.t.t.

4) pats akvārijs ar garu tuneli virs galvas - plus haizivju barošanas šovs laikam 12:00 bija. mums sagadās, ka trāpam uz pārējo zivju barošanu - tad arī ir ko redzēt.

Landra
kurai viesnīcai neredzi cenas? Akka Antedon vai Grand Park Kemer (šai man ar 9gadnieci uz 19 jūniju2020, piemēram, - pārāk izdevīga cena šobrīd = 1272,00 EUR)

https://www.tez-tour.com/lv/riga/search.html

Nav nekā tāda, ko cilvēka sirds nespētu saprast, ir tikai lietas, ko cilvēka prāts atsakās pieņemt..

Mazinja

Aigun
Kādas cenas oktobrī Jums sanāca braucienam uz šo viesnīcu kur brauksiet jau trešo gadu pēc kārtas? Un vai oktobrī nav auksti? Vēl var peldeties un nosauļoties?

The purpose of our lives is to be happy.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396891