Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Turcija 2020!!!!! Atsauksmes, komentāri:)

Landra

Sveikas!

Man arī jautājumi "svaigajām" ceļotājām par testiem... Lūdzu kādai zinošai atsaukties....

Tātad, vai es saprotu pareizi:

1) turpceļš - negatīvs PCR tests (4gadniekam - nē)- ieeju gulbī vai centrālajā lab., pasaku, ka man vajag ceļošanai uz Turciju ENG versiju un viņi visu paši saprot un nekādi pārsteigumi (testa izdrukas versijas vai formas ziņā) nav gaidāmi, ja?

2) Turcijas viesnīcā visu organizē operators, visus izpuļķē (4gadnieku-nē) un gaidam rez.;

3) Ielidojam RIX un stāvam rindā... ko gaidām - puļķēšanu vai spļaušanu? Un 4gadniekam jā vai nē?

Paldies!

Laurukss260

JanaS1991
Man ar šis viss interesē.

Katru rītu sākas mīlestības pilna diena   .

JanaS1991
negribas atbildēt tikai tās bezgaumīgās asprātības par puļķēšanu dēļ Bet lai iet..

1. nē, testus nevajag nevienam jau kopš 15.05

2. uz viesnīcu atbrauc ārsts un uztaisa testus visiem, izņemot bērnus

3. Rīgā tiek veikts eksprestests degunā. Absolūti nekādā rindā nav jāgaida, ja tam piesakas un to apmaksā internetā. Bērniem netaisa.

amarillis

JanaS1991
1.Vakcinētajiem un slimojušajiem nevis tests,bet sertifikāts.

2.Tieši tā,tikai samaksā naudiņu.

3.Arī tieši tā,iesaku jau pirms ceļojuma nomaksāt Gulbja lab.par testiem,tad ies ātrāk.

4.Turp lidojot jāiegūst HES kods turku,mājās lidojot jāaizpilda covidpass

Laurukss260

amarillis
carbonated
Paldies, meitenes. Vai ir jāsēž pēc tam 10 dienas pašizolācijā, ja abi no vecākiem vakcinēti?

Zilspukuzirnis

Ja nemaldos, no 02.06. atkal no LV uz TR vajag testu.

karinchiks

carbonated
Nemaldini cilvēkus!!! 1.jūn mainījās notrikumi

Ļoti, ļoti laimīga!

carbonated
novecojusi info, bet paldies, ka tomēr saņēmies atbildēt

Papildināts 09.06.2021 12:25:

Laurukss260
pašizolācija no 3ajām valstīm jāievēro arī vakcinētajiem... vismaz pagaidām

Papildināts 09.06.2021 12:28:

carbonated
amarillis
paldies par info, ka RIX par testu var samaksāt iepriekš. Šo nezināju un noteikti izmantosim!

Laurukss260

JanaS1991
Paldies, tas visu izsaka. Pagaidām izskatām Bulgāriju un Grieķiju. Vīram nav 10 dienu, ko atsēdēt.

Laurukss260
Pagaidām izskatām Bulgāriju un Grieķiju. Vīram nav 10 dienu, ko atsēdēt.

Mums rezervēta Bulgārija un aizvakar man atsūtīja lapu ar visiem noteikumiem.......
. No pašizolācijas atbrīvotas personas, kas veica pilnu vakcinācijas kursu un ir pagājušas 15 dienas, kā arī personas, kas līdz 6 mēnešiem izslimojušas Covid-19, kas var uzrādīt ārsta veidlapu Nr. 027/u ar šādu ierakstu: "Apliecinu, ka uz (personas vārds, uzvārds) ar 2021. gada ... (datums) nav attiecināmi pašizolācijas nosacījumi".

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18396891